PELTEK, "YEREL SEÇİMLERDE DÜZCELİLER BİZE GÜVENSİN"

Yeniden Refah Partisi İl Başkanı Musa Peltek, seçimler ve aday hakkında açıklamalarda bulundu.

PELTEK, "YEREL SEÇİMLERDE DÜZCELİLER BİZE GÜVENSİN"
7.10.2023 - 13:48
Kaynak: Özel Haber

Yeniden Refah Partisi'nin Düzce İl Başkanı Musa Peltek, göreve geldiği günden bu yana yoğun bir tempoda çalışmalarını sürdürüyor. Partisinin yerel seçimlerde Düzce'den aday çıkartıp çıkartmayacağı konusundaki belirsizlik devam ederken, Peltek ve ekibi Düzce'de güçlü bir çıkış yapma amacında.

Yaptığı ziyaretlerle dikkat çeken Peltek, yerel seçim hakkında yaptığı açıklamalarda Düzce'de Yeniden Refah Partisi'nin daha etkin bir şekilde temsil edilmesi için gece gündüz çalıştıklarını ve yerel seçimlerde Düzce'nin kabul gördüğü bir adaya odaklandıklarını dile getirdi. Parti olarak belediyeciliği en iyi bilen partilerden biri olduklarını ve deneyimlerini vurgulayan Peltek, Düzce halkının çıkaracakları adaya güvenmesini ve partiye katılımların artmasını beklediğini ifade etti. 

Düzce'nin sorunlarını ve çözüm yollarını iyi bildiklerini ifade eden Peltek, yerel seçimlerde Düzcelilerin kendilerine güvenip oy vermesi halinde şehri daha iyi bir yere taşıyacaklarına dikkat çekti. Ayrıca, partiye üye katılımlarının sürdüğünü ve katılım sağlamak isteyen herkese kapılarının açık olduğunu da vurguladı.

Yeniden Refah Partisi'nin Düzce'deki çalışmaları ve Musa Peltek'in liderliğindeki çabalar, yerel seçimlere yönelik heyecanı artırırken, Düzce halkının merakla partinin adaylarını beklediği süreç devam ediyor.


Editör: E. Ceren Deviren

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Konuralp TV (www.duzcekonuralptv.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Yeniden Refah Partisi, Siyaset, Düzce