BU KADARINA DA PES DEDİRTTİ .

Düzce Yeniden Refah Partisinin Düzce Belediye Başkan adayı Sayın Davut Güloğlu gittiği seçim çalışmalarında bizim afişleri kaldırıyor, bayrakları kesiyorlar her yere kendi asıyor gibi konuşmaları pes dedirtti.

BU KADARINA DA PES DEDİRTTİ .
22.03.2024 - 10:38
Kaynak: Özel Haber

Bu kadarına da pes dedirtti,her platformda Düzce Yeniden Refah Partisinin Düzce Belediye Başkan adayı Sayın Davut Güloğlu gittiği seçim çalışmalarında bizim afişleri kaldırıyor, bayrakları kesiyorlar her yere kendi asıyor gibi konuşmaları pes dedirtti.Davut güloglu'nun büyük iki tane bayrağı memleket partisi düzce il başkanlığının camlarını yeniden refah partisi düzce belediye başkan adayı sayın Davut güloglu'nun pankart'ları yüzünden görünmüyor bu da düzce halkı tarafından saygısızlık olarak değerlendirilmesi Konuralp TV'nin whatsapp hattına gelmesiyle gün yüzüne çıkmış oldu. Sayın Davut Güloğlu'nun düzce de yalan üzerine seçim çalışmaları yapması düzce halkının tepkisi ne neden oldu düzce halkı Sayın Davut Güloğlu'nun toplam 10 kelime ile seçim çalışmaları yapması her fırsatta düzceyi küçümsemesi hiç bir projesinin olmaması her türlü kirli siyaset yapması duzcelilerin gözünden kaçmadı. Düzce yerli'den yana vatandaşın sorusuna bile mafya vari konuşmaları sanat hayatının'da örnek alınacak biri olmadığı gençlerimizin de gözlerinden kaçmadı. En son Sayın Davut Güloğlu ulusal basında çıkan aşk'lar ve  sevgililerine şiddet uygulaması da ayrı bir konu olduğunu Konuralp TV whatsapp hattına ilettiler.


Editör: N. Şen

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Konuralp TV (www.duzcekonuralptv.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.