SÜRÜCÜ VE YAYA GÜVENLİĞİ İÇİN BUDAMA YAPILIYOR

Düzce Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü, ana arterlerde bulunan ağaçların tehlike oluşturmaması için budama çalışması başlattı. Müdürlük, bu çerçevede D-100 Karayolunun Fevzi Çakmak Mahallesi yan yol istikametinde bulunan ağaçların budamasını gerçekleştiriyor.

SÜRÜCÜ VE YAYA GÜVENLİĞİ İÇİN BUDAMA YAPILIYOR
26.10.2023 - 09:31
Kaynak: Haber Merkezi

Düzce Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü, kış aylarının yaklaşmasıyla birlikte özellikle araç ve yaya trafiğinin yoğun olduğu bölgelerde bulunan ağaçların tehlike oluşturmaması adına bakım ve temizlik çalışması başlattı.

Ağaçların kış mevsimi hazırlığı için büyük önem taşıyan ve mevcut bitkilerin sağlıklı büyümesi için yürütülen budama işlemine D-100
Karayolunun Fevzi Çakmak Mahallesi yan yol istikametinde bulunan ağaçlardan başlayan ekipler, bir yandan tehlike yaşanmamasını sağlarken bir yandan da ağaçların kış mevsimini sorunsuz şekilde atlatarak kontrolsüz büyümelerinin önüne geçmeyi hedefliyor.

Uzman ekipler tarafından yürütülen çalışma çerçevesinde il merkezi genelindeki ana arterlerde gerçekleştirilecek budama ve bakım
çalışmaları dönem boyunca devam edecek.


Editör: N. Ölmez

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Konuralp TV (www.duzcekonuralptv.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.