GÜÇLÜ YARINLAR DERNEĞİ BİR İLKE DAHA İMZA ATTI

Yaklaşık 2.5 yıl önce yaşanan Pandemi ve maddi olanakların yetersizliği nedeniyle düğün yapamadan dünya evine giren Gizem ve Murat çiftine , Güçlü Yarınlar Derneği el uzattı. Derneğin girişimi ile güzel bir düğün yapılarak hem genç çiftin düğün hayalleri, hem de gelin Gizem’in gelinlik giyme arzusu yerine geldi. Genç çiftin düğünü Abella Kafede yapıldı. Düğüne STK temsilcileri ve çok sayıda davetli katıldı.

GÜÇLÜ YARINLAR DERNEĞİ BİR İLKE DAHA İMZA ATTI
12.10.2023 - 14:47
Kaynak: Haber Merkezi

Düğünde genç çiftin mutluluğu gözlerinden okunurken, davetlilerde bu mutluluğa ortak olmanın sevincini yaşamış oldular.Gizem ve Murat çiftine, Düzce Güçlü Yarınlar Derneğinin girişimi ile  gelinlik, düğün pastası, düğün salonu ve düğün arabası hayırseverler tarafından karşılandı. Bu anlamlı düğüne ayrıca katkılarını esirgemeyen Düzce Dernekler Fedarasyonu  Genel Başkan Yrd. Handan Cumhur, Düzce Anneleri Dernek  Başkanı Derya Işıldak, Başkan Yardımcısı Esma Arapoğlu ve diğer STK temsilcilerinin de  mutlu çifte, maddi- manevi destek sağladıkları ifade edildi.

 

 Düğüne  Düzce Dernekler Federasyonu Genel Başkanı Faruk Çakmak’da İstanbul’dan canlı bağlantı kurarak  bir konuşma yapıp,gelin ve damadı tebrik ederek, bu mutlu akşama iştirak eden STK başkanları ile  misafirlere teşekkür etti.


Editör: N. Ölmez

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Konuralp TV (www.duzcekonuralptv.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.