BU NE PERHİZ BU NE LAHANA TURŞUSU?

DÜZCE BELEDİYESİ'NİN TEKELİNDE BULUNAN KENT MOBİLYALARININ, DÜZCE BELEDİYE HİZMETLERİ DIŞINDA KULLANILMASI MECLİS KARARIYLA YASAKLANMASINA RAĞMEN, BİR ÖZEL TELEVİZYON KURULUŞU TARAFINDAN REKLAM AMAÇLI KULLANILMASI DÜZCE'DE ŞİDDETLİ TEPKİLERE NEDEN OLDU.

BU NE PERHİZ BU NE LAHANA TURŞUSU?
7.11.2023 - 16:43
Kaynak: Haber Merkezi

WHATSAPP HATTIMIZDAN ALDIĞIMIZ ŞİKAYETLERDE VATANDAŞLAR TARAFINDAN "DÜZCE HAKLININ MALI OLAN KENT MOBİLYALARININ DÜZCE BELEDIYESİ VE DÜZCE HALKININ HİZMETINE SUNULMASI GEREKİRKEN, ÖZEL BİR TV KURULUŞUNUN REKLAMLARINDA KULLANILMASI ACABA NE KARŞILIĞINDA YAPILDI? BU DURUM ETİK MİDİR? DÜZCE BELEDİYE BAŞKANI DR. FARUK ÖZLÜ'NÜN HAKKANİYET KONULARINDA HASSAS OLDUĞUNU BİLİYORUZ... BU KONUYA NASIL VE NİÇİN İZİN VERDİĞİNİ MERAK EDIYORUZ? DAHA ÖNCE KAMU HİZMETLERİNDE BULUNAN DERNEKLER, KURUM VE KURULUŞLAR TARAFINDAN KENT MOBILYALARI TALEP EDİLDİĞİNDE RET CEVABI VERİLMESİNE RAĞMEN, YEREL BİR TV KURULUŞUNA İMTİYAZ TANINMASINI KABUL ETMİYORUZ! BU YANLIŞLIĞIN BİR AN ÖNCE DÜZELTİLMESİNİ BAŞKAN ÖZLÜ'DEN TALEP EDIYORUZ" TEPKİLERİ VERİLDİ.

BİZE GÖRE BİR MEDYA KURULUŞUNA TANINAN İMTİYAZIN BUNDAN SONRA DA DİĞER MEDYA KURULUŞLARINA DA TANINMASININ ADALETLİ OLACAĞINI VE DÜZCE HALKININ MALI OLAN KENT MOBİLYALARININ BÜTÜN DÜZCE HALKININ HİZMETİNE SUNULMASINI TAVSİYE EDİYORUZ...


Editör: T. Öztürk

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Konuralp TV (www.duzcekonuralptv.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.