Nursen Yanmaz'dan Anlamlı Destek

Akçakoca'da faaliyet gösteren Halk Eğitim Merkezi'nde düzenlenen dikiş kursuna, Sosyal ve Kültürel İşler Gönüllü Koordinatörü Nursen Yanmaz, kursiyerlere yardımcı olmak ve kursun daha verimli geçmesine katkı sağlamak amacıyla ütü hediye etti.

Nursen Yanmaz'dan Anlamlı Destek
29.11.2023 - 12:21
Kaynak: Haber Merkezi

Nursen Yanmaz'ın katkılarıyla düzenlenen etkinlikte, dikiş kursuna devam eden kadınlara yönelik yapılan bu destek, kadınlar arasında memnuniyetle karşılandı. Yanmaz, ütü hediyesinin, kadınların pratik becerilerini geliştirmelerine ve kurs sürecinden daha fazla fayda sağlamalarına yardımcı olacağını belirtti.

Yapılan bu nazik jest, kursiyerler arasında dayanışma ve motivasyonu artırarak, Sosyal ve Kültürel İşler Gönüllü Koordinatörü Nursen Yanmaz'ın toplumun çeşitli kesimlerine yönelik duyarlılığını vurguluyor. Yanmaz, "Küçük bir desteğin, insanların öğrenme süreçlerine katkı sağlayabileceğine inanıyorum. Eğitim, toplumun gelişiminde kilit bir role sahip, bu nedenle elimizden geldiğince destek olmalıyız" dedi.


Editör: T. Öztürk

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Konuralp TV (www.duzcekonuralptv.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.