Katamaran Gezi Teknesi Geri Geldi

Akçakoca Belediye Başkanı M. Okan Yanmaz'ın liderliğinde, fırtınadan korunmak amacıyla Ereğli limanına gönderilen katamaran gezi teknesi, güvenli bir şekilde Akçakoca'ya geri döndü.

Katamaran Gezi Teknesi Geri Geldi
28.11.2023 - 18:34
Kaynak: Haber Merkezi

Akşam saatlerinde limanda demirleyen gezi teknesi, olası fırtınalardan korunmak adına alınan önlemler kapsamında Ereğli limanına sevk edilmişti.

Limanda güvenli bir bölgeye alınan katamaran gezi teknesi, hava durumunun elverişli olduğu şartlarda gezilerine devam edecek. Belediye Başkanı M. Okan Yanmaz, misafirlerin ve mürettebatın güvenliği için alınan bu önlemlerin gerekliliğine vurgu yaparak, "Her zaman olduğu gibi güvenlik en önemli önceliğimiz. Teknemiz, Ereğli limanına geçirildi ve şimdi güvenli bir şekilde Akçakoca limanına geri döndü. Hava şartları elverdiği sürece gezilerimize kaldığımız yerden devam edeceğiz" dedi.


Editör: T. Öztürk

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Konuralp TV (www.duzcekonuralptv.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.