KAYYIM HEYETİ BAŞKANI MUZAFFER LEBLEBİCİ : ‘’BİZ DEDİKODU ÜRETMİYORUZ İŞİMİZİ YAPIYORUZ’’

KAYYIM HEYETİ BAŞKANI MUZAFFER LEBLEBİCİ : ‘’BİZ DEDİKODU ÜRETMİYORUZ İŞİMİZİ YAPIYORUZ’’
13.10.2023 - 12:59
Kaynak: Özel Haber

Düzcespor Kayyım heyeti yarın yapılacak olan maça teknik direktör Mustafa Çapanoğlu’yu yetiştirmeye çalışıyor.

Bugün takımla birlikte ilk defa çalışmalara çıkacak olan Mustafa Çapanoğlu yarın yapılacak olan 24 Erzincan maçının kadrosunu hazırlamaya çalışıyor.

Kayyım Heyeti Başkanı Muzaffer Leblebici yeni hocamızı yarınki maça yetiştirmeye çalışıyoruz. Leblebici basında çıkan haberlerle ilgili olarakta benim açıklama yapmam doğru olmaz ama Okan Kaltu ve Doğan Kaya’nın asli görevi olan Düzce Belediyesine geri döndüklerinin doğru olduğunu ve kulüp müdürü olarak yazılan Sinan Kahraman’ın  isminin doğru olmadığı ve yarın mutfak sanatlarında yapılacak olan basınla kahvaltıda bunların hepsinin açıklanacağını ve yapılan yazılara cevap vereceklerini söylerken, biz Düzcespor için nelerle uğraşırken bazılarıda dedi kodu haberlerle gündem yaratmaya çalışıyorlar, bizler gece gündüz çalışarak Düzce ve Düzcespor için arkadaşlarla birlikte çalışıyoruz, bunlarla ilgili fazla konuşmak istemiyorum yapılacak olan basın toplantısında hepsine cevap vereceklerini söyledi.


Editör: N. Ölmez

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Konuralp TV (www.duzcekonuralptv.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.