DÜZCE'DE ELİ TAŞIN ALTINDA KALSIN DİYE UĞRAŞANLAR VAR!!

Düzcespor'da son zamanlarda kötü gidişinin sebebi kayyum heyetiymiş gibi algılar oluşmaya başladı. Şu anda Düzcespor liglerde oynuyorsa, bu kayyum heyetinin çabaları sayesindedir

DÜZCE'DE ELİ TAŞIN ALTINDA KALSIN DİYE UĞRAŞANLAR VAR!!
17.10.2023 - 17:47
Kaynak: Özel Haber

Düzcespor'un kötü gidişinden memnun olanlar olsa da, Düzcespor'un bu şehir için büyük bir değer olduğunu, marka olduğunu göz ardı etmemek gerekiyor. Bu markayı kimse bir çırpıda kesip atamaz. Hep birlikte Düzcespor'a sahip çıkmalıyız. Eğer Düzcespor'u seviyorsak, kayyum heyetine de destek olmalıyız.

Yeni yönetim gelirse, teslim etmeye hazır olduğunu her zaman dile getiren Kayyum Başkanı Muzaffer Leblebici:

"Bizler kayyum heyeti olarak bütçemize göre transferler yaptık, alınan futbolcuların illaki forum tutacak diye bir şey yok. Biz bu futbolcuları tavsiyeler üzerine aldık. biz bu takımı şampiyon olacak diye değil, üst sıralarda mücadele edelim diye kurduk. Herkesin beklentisini aynı anda karşılamamız mümkün değil. Son zamanlarda Düzcespor'un kötü gidişatı, bizimle ilişkilendirilmeye başladı. Tekrar söylüyorum, iyi bir yönetim gelirse eğer, sorumluluğu devretmeye hazırız.

 

Bizi eleştiren kesime bir bakıyorum da; daha Düzcespor'a bir kuruşu geçmemiş, ancak eleştirirken para vermiş gibi, Düzcespor'u yerden yere vuruyorlar. Bu takım Düzce'nin takımı. Herkes elini taşın altına koymalı. Düzce'de elini taşın altına koymaya çalışanlar değil, eli taşın altında kalsın diye uğraşanlar var. Düzcespor'un yeni hocamızla beraber çıkış

yakalayacağına inanıyoruz. Hocamız daha takımla yeni çalışmaya başladı. Takımdaki bazı futbolcularla önceden çalıştı. Bu yüzden hocamıza güveniyoruz. Düzce'nin artık bu takımın etrafında kenetlenmesi lazım, bizler elimizden geleni yapıyoruz, işimizi gücümüzü bıraktık, bu takımı nasıl eski günlere getiririz diye çalışıyoruz. Bazıları basında açıklamalar yapıyor, tavsiyeler veriyor. Biz tavsiye değil, Düzcespor'un yanında olmalarını, takıma katkı sağlamalarını istiyoruz. Bu zamana kadar kayyum olarak uyum içinde çalıştık. Bu takıma kimse sahip çıkmasa da, söz verdiğimiz gibi sezon sonuna elimizden geldiğince çalışıp Düzcespor'u sahipsiz bırakmayacağız"

dedi. 


Editör: E. Ceren Deviren

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Konuralp TV (www.duzcekonuralptv.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.