FARUK ÇAKMAK: “DÜZCESPOR, KAYYUM’DAN GÜÇLÜ BİR YÖNETİME GEÇMELİ.”

İş insanı ve Düzce Dernekler Federasyonu Genel Başkanı Faruk Çakmak, yaptığı basın açıklamasında Düzcespor hakkında konuştu.

FARUK ÇAKMAK: “DÜZCESPOR, KAYYUM’DAN GÜÇLÜ BİR YÖNETİME GEÇMELİ.”
26.09.2023 - 14:58
Kaynak: Haber Merkezi

İş insanı ve Düzce Dernekler Federasyonu Genel Başkanı Faruk Çakmak, yaptığı basın açıklamasında Düzcespor’un kritik bir süreçten geçtiğini vurgulayarak, kırmızı lacivertli kulübün bir an önce kayyum yönetiminden güçlü bir yönetime geçmesinin gerektiğini ifade etti. Genel Başkan Faruk Çakmak, Düzce Belediye Başkanı Dr. Fark Özlünün  sezon başından bu yana Düzcespor için her şeyi yaptığını kaydederek, “Ancak Sayın Faruk Özlü bir çok projeyi Düzce’ye kazandırmak için çaba sarf ediyor. Bu aşamada Düzcespor için verdiği çaba  ilgili yükünü üzerine alacak ve Düzcespor’un daha iyi sonuçlar alması  ve taraftarın yüzünü güldürülmesi için  güçlü bir ekiple  bir yönetim oluşması yerinde olacaktır.”dedi.

“ÖNÜMÜZ’DEKİ MAÇLAR ÇOK ÖNEMLİ.”

Düzceli İş İnsanı ve Dernekler Federasyonu Genel Başkanı Faruk Çakmak basın açıklamasında,Düzcespor’un, Düzce’nin parlayan yıldızı ve Düzce’lilerin heyecanı umudu olduğunu, yeni sezona aslında iyide başlandığını, kayyumla oluşan yeni yönetimin zor şartlarda işe başladığını, teknik direktör ve teknik heyet oluşturmaları sonrasında transferler ve hızlı bir kamp süreci yaşandığını ve bütün bunlara rağmen lige  güzel bir başlangıç ta yaptığını,beş maçta iki galibiyet, iki mağlubiyet ve bir beraberlik  ile yedi puanla 10.sıraya düştüğünü söyleyerek, “Kritik bir virajdayız. Önümüzdeki iki maçı mutlaka galibiyetle bitirmeliyiz. İki maçta alacağımız altı puanla, Puanımız 13 olacak ve yükselişi geçecek.”dedi

Faruk Çakmak açıklamasını şöyle sürdürdü.”Belediye Başkanı Faruk Özlü Düzcespor için elinden geleni yaptı. Halende yapmaya çalışıyor. Maddi Manevi desteği de  veriyor. Yerel yönetimler seçimlerine altı ay gibi kısa bir süre kaldı. Başkan büyük ihtimalle bir kaza olmazsa Ak Partiden Belediye Başkan adayı olacak. Seçime hazırlanma sürecini hızlandıracaktır. Bu seçimler çok kolay olmayacak gibi görünüyor. Sayın Özlü bundan sonraki süreçte Düzcespora  zaman ayırması zorlaşacaktır. Önceliğinin Düzce Belediyesi olması da çok normaldir. Devam eden çok sayıda projesi var. Bitirmek için bir dönem daha devam etmesi de normal bir gelişmedir. Düzcespora kayyumla atanan yönetim için şartlar bugünden itibaren zor olacak gibi görünüyor.Sayın Faruk Özlü’nün yükünü hafifletecek Güçlü bir Yönetimin oluşması ve maddi olarak kulübe gelir sağlayacak çalışmalar da çok önemli.

Düzcespor için zaman çok kıymetli. Düzcespor sevdalıları taraftarımız da gelişmeleri heyecanla izliyor. Bir iki maç kaybedersek seyircinin heyecanı kaybolursa boş trübünlerle maç yapmak hepimizi çok üzer. İşler ters giderse Fatura Belediye Başkanı Faruk Özlü’ye çıkarki bu durum yerel seçimler için hiç de iyi olmaz.”


Editör: C. Deviren

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Konuralp TV (www.duzcekonuralptv.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.