SAVAŞ'TAN YIĞILCA'YI ŞAHLANDIRACAK PROJELER

Ak Parti Yığılca Belediye Başkan Adayı Selami Savaş, adaylığını duyurduğu günden itibaren kararlı bir şekilde çalışmalarını sürdürüyor. Savaş, hazırlattığı Kapalı Pazaryeri projesi ile bir araya getirdiği dört farklı projeyi ilçenin kalkınması için birleştirdi.

18.02.2024 - 12:57
Kaynak: Özel Haber

Ak Parti Yığılca Belediye Başkan Adayı Selami Savaş, adaylık sürecinde azimle çalışmalarını sürdürüyor. Kapalı Pazaryeri projesi, 31 Mart'taki yerel seçimler için önemli bir adım olarak öne çıkıyor. Savaş, 3 boyutlu tasarımlarla projeyi detaylandırarak Yığılca'nın gelişimine olan kararlılığını gösterdi. Köy durakları, pazar yeri, kapalı otopark ve enerji üretim tesisi gibi dört farklı proje, bir araya getirilerek ilçe için önemli bir yatırım planı oluşturuldu.

Selami Savaş'ın hazırladığı kapalı pazar yeri projesi, enerji üretim tesisiyle birlikte ilçe ekonomisine katkı sağlamayı amaçlıyor. Bu çok yönlü proje, seçim sürecinde diğer adayların da öncelikli hedefi olan kapalı pazar yeri konseptine büyük önem veriyor. Başkan adayı Savaş, projeyi detaylı bir şekilde planlayarak, vatandaşların yaşadığı her türlü mağduriyeti gidermeyi hedefliyor.

Proje, sadece ilçe merkezine değil, köylerden gelen vatandaşları da düşünerek çok amaçlı bir yapıya sahip olacak. Köy duraklarının projeye eklenmesi, ilçe merkezine ulaşımı kolaylaştırarak köylü vatandaşlara büyük bir kolaylık sağlayacak.

Ayrıca, başkan adayı Selami Savaş'ın öne çıkardığı kapalı otopark, ilçedeki otopark sorununa etkili bir çözüm sunmayı hedefliyor. Projede yer alan bu önemli detay, ilçenin alt yapı sorunlarına yönelik kapsamlı bir yaklaşımın bir parçasını oluşturuyor.


Editör: C. Deviren
Youtube kanalımıza abone olarak yeni
videolarımızdan ilk siz haberdar olun.
Youtube Adresimiz

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Konuralp TV (www.duzcekonuralptv.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.