CHP’DE İL BAŞKANLIĞI İÇİN ERGÜN DAĞISTAN’LI TEK ADAY

Bu zamana kadar başka aday çıkarmayan CHP’de, Pazar günü yapılacak olan İl Başkanlığı kongresinde tek liste olarak Ergün Dağıstanlı'nın çıkması bekleniyor.

CHP’DE İL BAŞKANLIĞI İÇİN ERGÜN DAĞISTAN’LI TEK ADAY
10.10.2023 - 15:49
Kaynak: Haber Merkezi

Uzun yıllar partiye gelen yönetimlerin içinde olan ve her zaman görev alan Ergün Dağıstanlı, Merkez İlçe Başkanlığı görevini de en iyi şekilde yerine getirerek partisine sahip çıktı.

Pazar günü KYK yurtlar konferans salonunda saat 11.00'da il başkanlığı kongresi gerçekleştirilecek. Bu kongrede Dağıstanlı'nın kendi ekibi ile tek liste olarak girmesi bekleniyor. Bu zamana kadar karşısına aday çıkarılmayan Dağıstanlı’nın, il başkanı olacağına kesin gözüyle bakılıyor.

CHP İl Başkanlığı'na geldiği günden beri bir türlü partiye zaman ayıramayan Semih Çemşit’in de aday olmaması dikkatlerden kaçmadı.

Genel seçimlerde Milletvekili Talih Özcan’ın çalışmalarını yürüten Rıdvan Bilgin’in, yerel seçimlerde belediye başkanlığı için CHP'de aday olarak gösterileceği konuşuluyor. Düzce’de daha öncesinde başka partiden Belediye Başkan adayı olan Bilgin, derneklerle zaman zaman bir araya gelerek yerel seçimler için destek istemeye başladı. Özcan’ın da desteklediği Rıdvan Bilgin’in CHP’den Düzce Belediye başkan adaylığı için çalışmalarına başladığı söyleniyor. 


Editör: E. Ceren Deviren

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Konuralp TV (www.duzcekonuralptv.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.