KILIÇ ‘’BEYKÖY İÇİN YAPILACAK ÇOK İŞİM VAR’’

Yerel seçimlerde Beyköy’den tekrar aday olacağını dile getiren Beyköy Belediye Başkanı Osman Kılıç, 1’i MHP 2’si AK Parti’den olmak üzere 3 dönemdir belediye başkanı olarak görev yapmaktadır. 31 Mart 2024 seçimlerinde bir kez daha aday olacağını vurgulayan Kılıç, Beyköy Beldesi’ni turizm cenneti haline getireceğini söyledi.

KILIÇ ‘’BEYKÖY İÇİN YAPILACAK ÇOK İŞİM VAR’’
31.10.2023 - 12:57
Kaynak: Özel Haber

Mahalli idareler seçimlerine 5 ay gibi kısa bir süre kalmışken, aday adayı olmak isteyenler hedeflerini ve projelerini anlatmaya başladılar. Beyköy’de 3 dönemdir belediye başkanı olarak görev yapan Osman Kılıç, tekrar aday adayı olacağını açıkladı.

TEKRAR ADAY OLACAĞIM

Kılıç, belediye başkanlığı için 31 Mart seçimlerinde aday adayı olduğunu belirterek “Beyköy’de 1 dönem MHP’den 2 dönem AK Parti’den belediye başkanlığı yapıyorum. Bu dönemde de aday adayı olacağım. Benim 3 dönem kuralına takılacağım söyleniyor. Ancak ben 3 dönemdir belediye başkanı olarak görev yaparken 1 dönem MHP’den seçildim. Yani benim AK Parti’de 2. Dönemim” dedi.

KALEDİBİ MESİRE ALANI GENİŞLETİLECEK

Beyköy Belediye Başkanı Osman Kılıç’ın hem beldede turizm adına atılan ilk ciddi yatırımı olan hemde piknikçi ve günübirlik tatilcilerin tercihleri arasında yer alan Kaledibi Restoran projesi genişleyecek. Kılıç konuyla ilgili bilgiler vererek “Kaledibi restoran iki bölümden oluşuyor. Bir bölümünde piknikçiler bir bölümünde ise restoran bulunuyor. Biz piknikçilerin olduğu tarafı daha da büyüterek o kısma çay bahçesi gibi bir bölüm yapacağız. Oraya da bir tesis koyarak kafeterya tarzında hizmet vereceğiz. Bu yıl açmamıza rağmen talep oldukça büyük Talebin artacağını düşünüyoruz” dedi.

BELDEYİ TURİZM MERKEZİ YAPACAĞIZ

Bununla birlikte bir kez daha görev başına geldiğimde 100 dönümlük arazi üzerinde çalışma yapacağım” diyen kılıç, “Otoban çıkış insanların kolay ulaşabileceği bir konumda olduğumuz için konaklamalı mesire alanı projemi var. Bir dönem daha seçildiğimde Tarım ve Orman Bakanlığı’ndan kiralayacağımız 100 dönümlük arazi üzerine bungalov evler yaparak tatilcilerin konaklamasını sağlayacağız” ifadelerini kullandı.

Beyköy Belediye Başkanı Osman Kılıç ‘’Beyköy’lü vatandaşlarımız bizim neler yaptığımızı görüyor, geldiğimden beri depremler ve seller ile mücadele ettik, ama hizmetlerimize ara vermeden devam ettik, şimdi ise seçildiğim taktirde, Beyköy’ü turizm cenneti yapacağım, yeterki vatandaşlarımız bizlere bu görevi tekrar versinler’’ dedi. 


Editör: E. Ceren Deviren

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Konuralp TV (www.duzcekonuralptv.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.