MUNCURLU EK HİZMET BİNASI 30 EKİM'DE AÇILIYOR

Düzce Atatürk Devlet Hastanesi, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Kadın Doğum ve Çocuk Acil Servis Hizmetleri ile Çocuk Hastalıkları Polikliniklerinin 30 Ekim 2023 tarihi itibariyle Muncurlu Ek Hizmet Binası'nda verilmeye başlanacağını duyurdu.

MUNCURLU EK HİZMET BİNASI 30 EKİM'DE AÇILIYOR
19.10.2023 - 15:05
Kaynak: DÜZCE POSTASI

Kadın Doğum ve Çocuk Hastanesi olarak planlanan Muncurlu ek hizmet binasında tüm hazırlıklar tamamlandı. Doktor atamaları, iç mekan düzenlemeleri ve tıbbi cihaz donanımları tamamlanan hastanenin 30 Ekim Pazartesi günü itibariyle, Kadın Hastalıkları ve Doğum-Çocuk Hastalıkları poliklinik ve servisleri; 7 yataklı yeni doğan yoğun bakım, 7 yataklı çocuk yoğun bakım, Kadın Doğum ve Çocuk acil servisi ve 3 adet ameliyat salonu ile hizmet verilmeye başlanacağı açıklandı.

Düzce İl Sağlık Müdürlüğü'nden yapılan açıklamada, “Kadın Hastalıkları ve Doğum Polikliniği, Kadın Doğum ve Çocuk Acil Servis Hizmetlerimiz ile Çocuk Hastalıkları Poliklinikleri sadece Muncurlu Ek Hizmet Binamızda hizmet verecektir. Aziziye Mahallesi’nde bulunan merkez binamızda bu tarih itibariyle bu hizmetler verilmeyecektir” ifadelerine yer verildi.

145 yatak kapasiteli Muncurlu ek hizmet binasında, Fizik Tedavi Merkezi de çalışmaya devam edecek.


Editör: N. Ölmez

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Konuralp TV (www.duzcekonuralptv.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Sağlık, Güncel, Düzce