İSKOÇYA’DAN TÜRKİYE’YE ŞİFA SERÜVENİ

İskoçya’dan Türkiye’ye gelen Yunus Emre Meydan, Düzce Üniversitesi Hastanesi’nde 4,5 saat süren ameliyatla sağlığına kavuştu.  

İSKOÇYA’DAN TÜRKİYE’YE ŞİFA SERÜVENİ
8.07.2023 - 12:29
Kaynak: Haber Merkezi

Düzce Üniversitesi Hastanesi’nin başarısı ülke sınırını aştı. 23 yıldır İskoçya'da yaşayan ve orada kuaför olan 40 yaşındaki Yasin Emre Meydan çektiği ağrılardan Düzce’de kurtuldu. Yaşadığı İskoçya’da rahatsızlığına bir türü çözüm bulamayınca tatil için geldiği memleketi Düzce’de, Düzce Üniversitesi Hastanesi’nde yapılan tetkikte bel fıtığı olduğu tanısı konuldu. Düzce Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Beyin ve Sinir Cerrahisi Anabilim Dalı Doç. Dr. Cengiz Tuncer’in yaptığı başarılı ameliyat ile Yasin Emre Meydan sağlığına kavuştu.   

Yasin Emre Meydan, “Mesleğim gereği çok sık ayakta kalıyorum belimde beni rahatsız ediyordu. Düzce Üniversitesi Hastanesinde Doç. Dr. Cengiz Tuncer hocam ameliyat etti. Çok teşekkür ediyorum sağlığıma kavuştum” diye konuştu.  

Doç. Dr. Cengiz Tuncer de “İskoçya'dan bel fıtığı tanısı ile ameliyat olmak için Düzce'mize gelen hastamızın operasyonunu başarı ile tamamladık” dedi.  
                                     


Editör: B. Akkaya

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Konuralp TV (www.duzcekonuralptv.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.