Dursun Sönmezoğlu, Boğaziçi Belde Başkan adayı oldu.

Dursun Sönmezoğlu, Boğaziçi Belde Başkan adayı oldu.
10.02.2024 - 18:51
Kaynak: Haber Merkezi
1

Saadet Partisi Teşkilat Başkanı Dursun Sönmezoğlu, Boğaziçi Belde Başkanlığı'na aday olduğunu açıkladı. Sönmezoğlu açıklamasında şu sözlere yer verdi:

"Saygıdeğer 
BOĞAZİÇİ BELDE Halkı

Bugün sizinle bir araya gelmenin ve geleceğe dair önemli bir adımı birlikte atmamızın heyecanını yaşıyorum. Ben DURSUN SÖNMEZOĞLU 
Saadet Partisi çatısı altında.
BOĞAZİÇİ BELDE Başkanlığı için adaylığımı resmi olarak açıklıyorum.

BOĞAZİÇİ tarih kokan toprakları, sıcakkanlı insanları ve benzersiz doğasıyla ülkemizin nadide beldelerinden biridir. Ancak, yaşadığımız sorunlar ve karşılaştığımız zorluklar var. Ben, bu güzel beldemizi daha yaşanabilir, daha güçlü bir geleceğe taşıma arzusu ve sorumluluğuyla bu yola çıkıyorum.

Öncelikli hedefim, siz değerli boğaziçi li hemşehrilerimle birlikte çalışarak, beldemizin karşılaştığı sorunlara kalıcı çözümler üretmek ve yaşam kalitemizi artırmaktır. Eğitimden sağlığa, altyapıdan kültür ve sanata kadar geniş bir perspektifle projeler geliştirerek Boğaziçi ni daha iyi bir yere taşımayı amaçlıyorum.

Bu süreçte sizin destek ve katkılarınıza ihtiyacım olduğunu biliyorum.

BOĞAZİÇİ ni birlikte daha güzel yarınlara taşımak için el birliğiyle çalışacağımıza olan inancım tam. Sizlerle birlikte,  daha yaşanabilir ve kucaklayıcı bir BELDE haline getireceğimize yürekten inanıyorum.

Desteklerinizi ve dualarınızı beklerken,birlikte daha güçlü bir BOĞAZİÇİ için adaylığımı açıklamanın heyecanını yaşıyorum.

Saygılarımla,

DURSUN SÖNMEZOĞLU
 Boğaziçi
Belde Başkan Adayı"


Editör: C. Deviren

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Konuralp TV (www.duzcekonuralptv.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar (1)

  • Selim sel
    Selim sel
    10.02.2024 20:49

    Dursun başkan, seni seviyoruz


Saadet Partisi, Siyaset, Düzce