SAADET PARTİSİ ADAYI GÜNER’DEN KONURULP TV’YE ZİYARET

31 Mart Seçimleri için Düzce Saadet Partisi Belediye Başkan Adayı olarak görevlendirilen Nevfel Güner, Teşkilat Başkanı Dursun Sönmezoğlu, Halkla İlişkiler Başkanı Saffet Durmuş ile birlikte Konuralp TV’ye ziyarette bulundu.

SAADET PARTİSİ ADAYI GÜNER’DEN  KONURULP TV’YE ZİYARET
10.02.2024 - 17:34
Kaynak: Özel Haber

Saadet Partisi heyetinin ziyaretlerinde Konuralp TV İmtiyaz Sahibi Sezgin Aktaş, Genel Koordinatör Mücahit Özcan ve Köşe Yazarı Harun Can Şerbetçi konuk etti. Samimi bir ortamda gerçekleşen ziyarette Konuralp TV’nin hizmetinin Düzce iline hayırlı olmasını dileğinde bulunan Saadet Partisi Belediye Başkan Adayı, Nevfel Güner, Düzce halkının teveccühüne inanarak yola çıktıklarını vurgulayarak, göreve geldiklerinde yapılacak hizmetler için projelerinin hazır olduğunu ifade etti.

Saadet Partisi Düzce Belediye Başka Adayı Nevfel Güner, Belediye yönetimine geldiklerinde, önce halkla, üniversitedeki bilim adamları, sivil kitle örgütleri ve basından oluşan bir kurul oluşturarak temel gereksinimlerin ve yapılacak hizmetlerin tespitini yapacaklarını söyledi. Güner, ifadelerinde, Saadet Partisinin geçmişten bu güne kadar belediyeciliği iyi bildiğini kaydederek, “Geleneğimizde istişare kültürü var. Biz halkımızın refahı için çaba sarf etmeyi amaç edinmiş bir partiyiz. Bunu halkımız çok iyi biliyor.” dedi.


Editör: C. Deviren

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Konuralp TV (www.duzcekonuralptv.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Saadet Partisi, Siyaset, Düzce