MHP GÖLYAKA'DA MUZAFFER COŞKUN'LA SAHAYA İNDİ

Gölyaka'da MHP'nin Belediye Başkan Adayı Muzaffer Coşkun, Esnaf Gezilerinde Vatandaşlarla Buluştu.

27.01.2024 - 14:49
Kaynak: Özel Haber

Gölyaka'da yerel seçimlerin yaklaşmasıyla birlikte, Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Belediye Başkan adayı Muzaffer Coşkun, seçim çalışmalarına başladı. Coşkun, vatandaşın öncelikli ihtiyaçlarını tespit edebilmek için Gölyaka'da esnafla bir araya geldi. Gölyaka esnafının sıcak ilgisiyle karşılanan Coşkun, hem vatandaşların taleplerini dinledi, hem de bölgedeki sorunları yerinde inceledi.

Esnaf gezilerinde Gölyaka'nın sokaklarını adımlayan Muzaffer Çoşkun'a, Düzce il yönetimi destek verdi. Gezilere, MHP Gölyaka İlçe Başkanı Murat Altundal, Düzce İl Yönetim Kurulu Üyesi Fikret Makak da dahil olmak üzere, MHP Düzce İl yönetiminden bir çok isim de katılarak, adayın yanında yer aldı. Makak, Gölyaka'nın öne çıkan sorunlarına dair yapılan sohbetlerde, vatandaşa çözüm önerilerini ve il yönetiminin destek sözlerini iletti.

Gölyaka Belediyesi'nden emekli olan Muzaffer Çoşkun, geçmişteki tecrübesi sayesinde bölgenin ihtiyaçlarını yakından bildiği için, bölgede nelerin yapılabileceğine olan hakimiyetiyle vatandaşın takdirini topladı. 

Gezilerde edindiği deneyimleri paylaşan Coşkun, Gölyaka'da gerçekleştirmeyi hedeflediği projeler konusunda detaylı bir plan ortaya koydu. Belediyeden emekli olmasının avantajını kullanarak, göreve geldiğinde bölgenin sorunlarına etkin çözümler getireceğini söyledi.

Gölyaka halkı, Muzaffer Çoşkun'un esnaf gezilerine gösterdiği bu aktif katılımdan memnuniyetlerini dile getirirken, adayın samimi yaklaşımı ve projeleriyle ilgili duydukları umudu ifade ettiler. Seçimlerin yaklaşmasıyla birlikte Gölyaka'da siyasi atmosfer giderek hareketlenirken, MHP'nin adayı Muzaffer Çoşkun'un esnaf gezileri, halk nezdinde olumlu yankılar uyandırmaya devam ediyor.


Editör: C. Deviren
Youtube kanalımıza abone olarak yeni
videolarımızdan ilk siz haberdar olun.
Youtube Adresimiz

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Konuralp TV (www.duzcekonuralptv.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.