MHP’NİN DÜZCE BELEDİYE BAŞKAN ADAYI YILMAZ ESER,MAHALLE VE BULVAR ZİYARETLERİNE DEVAM EDİYOR.

Milliyetçi Hareket Partisi’nin (MHP) Düzce Belediye Başkan adayı Yılmaz Eser, seçim çalışmaları kapsamında Kiremitocağı Mahallesi, İstanbul Caddesi, Camikebir Mahallesi ve Kuyumcuzade Bulvarı’nı ziyaret etti.

MHP’NİN DÜZCE BELEDİYE BAŞKAN ADAYI YILMAZ ESER,MAHALLE VE BULVAR ZİYARETLERİNE DEVAM EDİYOR.
20.03.2024 - 13:03
Kaynak: Haber Merkezi

Milliyetçi Hareket Partisi’nin (MHP) Düzce Belediye Başkan adayı Yılmaz Eser, seçim çalışmaları kapsamında Kiremitocağı Mahallesi, İstanbul Caddesi, Camikebir Mahallesi ve Kuyumcuzade Bulvarı’nı ziyaret etti. Eser, bu ziyaretlerinde esnaf ve vatandaşlarla bir araya gelerek destek istedi ve projelerini anlattı.Kiremitocağı Mahallesi’nde ve Camikebir Mahallesi boyunca gerçekleştirdiği ziyaretlerde Eser, mahalle sakinlerinin ve esnafın karşılaştığı sorunları dinledi. Cadde üzerindeki sorunların çözümü konusunda vatandaşlara söz veren Eser, belediye başkanı seçildiği takdirde bu sorunlara öncelik vereceğini belirtti.İstanbul Caddesi ve Kuyumcuzade Bulvarı’nda da vatandaşlarla bir araya gelen Eser, bölgedeki ihtiyaçları ve beklentileri doğrudan dinleyerek, halkın sorunlarına çözüm bulmak için çalışacağını vurguladı.Eser, yaptığı açıklamada, “Düzce’nin her bir mahallesi bizim için önemlidir. Halkımızın taleplerini dikkate alarak, belediye başkanı olarak göreve gelmemiz durumunda öncelikli olarak mahallelerimizin sorunlarını çözeceğiz. Vatandaşlarımızın refahı ve huzuru için çalışmaya devam edeceğiz.” ifadelerini kullandı.MHP’nin Düzce Belediye Başkan Adayı Yılmaz Eser, Mahalle ve Bulvar Ziyaretlerine Devam Ediyor.


Editör: N. Şen

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Konuralp TV (www.duzcekonuralptv.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


MHP, Gündem, Siyaset, Düzce