“200 KİŞİLİK İFTAR”

VETERANLAR- BALIKÇILAR- GALERİCİLER,    YANMAZ SEÇİM TEMPOSUNU HİÇ DÜŞÜRMEDEN DEVAM EDİYOR

“200 KİŞİLİK İFTAR”
25.03.2024 - 11:06
Kaynak: Haber Merkezi

“200 KİŞİLİK İFTAR”

VETERANLAR- BALIKÇILAR- GALERİCİLER,   
YANMAZ SEÇİM TEMPOSUNU HİÇ DÜŞÜRMEDEN DEVAM EDİYOR
Akçakoca Belediye Başkanı ve Milliyetçi Hareket Partisi'nin (MHP) Akçakoca Belediye Başkan Adayı M. Okan Yanmaz, yerel seçimlere az bir süre kala seçim temposunu hiç düşürmüyor. Vatandaşlarla her gün bir araya gelen Başkan Yanmaz, gündüzleri esnaf, okul gezileri, akşamları da iftar ve mahalle konvoyları ile devam ediyor.

200 KİŞİLİK İFTAR 
Başkan Yanmaz,  İGM ve meclis üyeleriyle birlikte Esentepe kahvecisinde veteranlar, balıkçılar ve galericilere iftar verdi. İftar öncesi davete katılanlara Başkan Yanmaz teşekkür etti.

 BELEDİYENİN BORCUNU DÜŞÜRDÜK
İftar yemeğinin  ardından göreve geldiği andan itibaren yaptığı projeleri anlatan Başkan Yanmaz, “2019 yılında 23 milyon dolar borçla belediyeyi  devraldık . Bu gün ise 7.7 milyon dolara düşürdük. Bu borcu düşürürken bir dünya da iş yaptık. Çok iş yaptık diyenler bize 23 milyon dolarla hiçbir şey yapmadan devrettiler” dedi.
İftar Yemeğinin ardından Başkan Yanmaz, konvoy halinde mahalleleri dolaşarak vatandaşlara hediye takdim etti.


Editör: N. Şen

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Konuralp TV (www.duzcekonuralptv.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


MHP, Gündem, Siyaset, Akçakoca