İYİ PARTİ'DE NELER OLUYOR?

İYİ PARTİ'DE NELER OLUYOR?
30.09.2023 - 11:19
Kaynak: Özel Haber

Düzce’de genel seçimlerde ittifaktan seçimlere giren İyi Parti, adaylarla beraber yaptığı çalışmalarla takdirleri topladı. 30 yıldan beri CHP’den bile milletvekili çıkmazken, İyi Parti'nin katkısıyla Düzce’de vekil çıkarttılar.

Şimdi ise önümüzde yerel seçimler var. Yerel seçimler için son zamanlarda iyi parti üyesi bile olmayan eski Düzce belediye başkanı Mehmet keleş’in konuşulması partiyi ikiye bölmüş gibi, ilk olarak Erdoğan Kefeli ve ardından Talip Çabukoğlu’nun istifasını açıklamasının ardından partide neler olduğu konuşuluyor. Daha önce de bazı kişilere meclis üyeliği sözleri verilmesi üzerine, yaklaşan yerel seçimlerde adaylık verilmesini bekleyenler şimdiden parti içinde kulisler yapmaya başladılar.

İstifaların ardından İyi Parti'nin içinde görev alan Taşköprü Muhtarı Hüseyin Gür ve Pırpır Muhtarı Aziz Cebeci'nin, iş insanı Berat Öztürk'ü de kendi saflarına çekmesi parti içinde bazı yerlere gelebilmek için bölücülük yaptığı düşünülüyor, İl Başkanı Yunus Özay Er’in, bir an önce zamanında partinin çıtasını nasıl yükselttiyse, bu insanların parti içinde sebep oldukları bölücülüğe "dur" demesi bekleniyor.  4

Yerel seçimlerin yaklaşması ile İl Başkanı Yunus Özay Er’in bu insanların bir yerlere gelebilmek için yaptıklarını ve parti içinde neler olabileceğini hesaba katarak Hüseyin Gür ve Aziz Cebeci  ile konuşup parti içindeki bölücülük  yapmamaları için uyarması gerekiyor. Yoksa bu kişiler yerel seçimlerde partiye zarar verebilir. Şimdi ise merakla İyi Partinin Düzce’de Belediye Başkan adayı kimi göstereceği bekleniyor.

Haber: Sezgin Aktaş


Editör: C. Deviren

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Konuralp TV (www.duzcekonuralptv.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


İyi Parti, Siyaset, Düzce