“GÜNDEM” PROĞRAMI YİNE REKOR İZLEYİCİYE ULAŞTI.

İYİ PARTİ MECLİSİ ÜYESİ ÇAKAR’IN AÇIKLAMALARI GÜNDEM OLUŞTURDU

“GÜNDEM” PROĞRAMI YİNE REKOR İZLEYİCİYE ULAŞTI.
25.03.2024 - 14:45
Kaynak: Özel Haber

“GÜNDEM” PROĞRAMI YİNE REKOR İZLEYİCİYE ULAŞTI.

İYİ PARTİ MECLİSİ ÜYESİ ÇAKAR’IN AÇIKLAMALARI GÜNDEM OLUŞTURDU

1.yılını doldurmanın mutluluğunu yaşayan Konuralp TV’de deneyimli gazeteci Mücahit Özcan’ın sunduğu “Gündem” programı  izlenme oranı ile dikkat çekmeye devam ediyor.

31 Mart’ta yapılacak olan Mahalli İdareler Genel Seçimi öncesi, siyasi partilerin belediye başkanı ve belediye meclis adaylarını  seçmen kitlesi ile buluşturan Konuralp TV, deneyimli gazeteci Mücahit Özcan’ın sunduğu, Ceren Deviren’in yönettiği”Gündem” programının bu bölümüne,  İYİ Parti Düzce Belediye Meclisi Üyesi ve Adayı Ender Çakar’da konuk oldu.  Konuralp TV’ You Tube kanalı ve sosyal medyası üzerinden canlı olarak yayınlanan  programda Mücahit Özcan’ın ve izleyicilerin mesajlarını yanıtlayan, İyi Partinin tecrübeli  Düzce Belediyesi Meclis Üyesi ve Adayı Ender Çakar, ayrıca 5 yıllık belediye yönetimi ile ilgili bilgiler vererek dikkat çekti. Anlık izleme ve tıklanma oranın yüksek olduğu programda, sorulan soruları ve belirlediği sorunları belgelerle ortaya koyan  Meclis Üyesi Çakar, bir çok konun daha iyi bilinmesi anlamında oldukça önemli  açıklamalarda bulunan  Çakar, 5 yıllık belediyenin icraatları içinde, diğer illere oranla  Su bedellerinin yüksekliğinden, ulaşım araçlarında yaşanan sorunları dile getirirken, Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü’yü de bir çok konuda eleştirmekten de geri kalmadı.  Ender Çakar, adayları Mehmet Keleş döneminde belediye iştirakleri şirket sayısının iki iken  Faruk Özlü döneminde bu sayının 5’e çıktığını vurgulayarak,  bu şirketlerin kar yerine zarar ettiğine  veya borçlandıklarına  dair bilgiler olduğuna işaret etti.  Belediye Başkanı Faruk Özlü’nün öğrenilmesi için sorulan soruyu yanıtsız bıraktığının altını çizen Meclis Üyesi Ender Çakar,  konuk olduğu programda bir çok sorun ve açıklamaları  ile dikkat çekerek  gündem oluşturdu.

Düzce İyi Parti Belediye Meclis Üyesi ve 1. Sıra Adayı Ender Çakar’ın konuk olduğu, “ ve bir çok konun ele alındığı Gündem” programını Konuralp TV’nin Youtube  kanalından ve sosyal medya hesaplarından izleyebilirsiniz.


Editör: N. Şen

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Konuralp TV (www.duzcekonuralptv.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


İyi Parti, Gündem, Siyaset, Düzce