KEFELİ, MEHMET KELEŞ İÇİN SERT KONUŞTU!

Mehmet Keleş'in İyi Parti üzerinden Belediye Başkan Adaylığının kesinleşmesi üzerine, partiden aynı anda 20 kişi istifa etti. İstifa edenlerin arasında bulunan Erdoğan Kefeli'nin sosyal medya üzerinden Keleş için yaptığı ağır paylaşım gündem oldu.

KEFELİ, MEHMET KELEŞ İÇİN SERT KONUŞTU!
21.10.2023 - 11:46
Kaynak: Özel Haber

19 Ekim'de İyi Parti Genel Başkanı Meral Akşener'in Düzce'ye gelmesiyle Mehmet Keleş'in Düzce Belediye Başkan adaylığı kesinleşmişti. Bu kez İyi Parti üzerinden aday olan eski Düzce Belediye Başkanı Mehmet Keleş'in adaylık açıklaması,  parti tabanında gerginliğe sebep oldu.

Yapılan açıklamanın ardından 20 parti üyesi aynı anda istifasını duyurdu. İstifa edenlerin arasında bulunan Erdoğan Kefeli, Keleş'in adaylığına tepki gösterdi. Sosyal Medya üzerinden yaptığı paylaşımda, Keleş için ağır konuşan Kefeli, Düzce'de gündem oldu.

İşte Erdoğan Kefeli'nin sosyal medya paylaşımı;

"ŞAKA GİBİ, İYİ PARTİ DÜZCE BELEDİYE BAŞKAN ADAYI MEHMET KELEŞ OLMUŞ. 

Değerli arkadaşlar;

2009 yılında mevcut Düzce Belediye Başkanı iken kendi partisinin milletvekilleri tarafından yolsuzluk iddiaları ile aday gösterilmeyen, 

2014 yılında kimlere ne taviz verdiyse tekrar Düzce Belediye başkan adayı olup, iktidarın gücü ile başkan seçildiğinde ilk iş olarak işçilerin sendikasını değiştirmek için , baskı, tehdit, şantaj sürgün dahil her türlü operasyonu yapıp, işçileri 4 yıl toplu iş sözleşmesiz bırakan. 

Belediye işçilerini ağlatarak sendikalarından istifa ettirirken, kendisi de 2017 yılında hala açıklayamadığı nedenlerle Belediye Başkanlığı görevinden istifa eden,

2023 Genel Seçimlerinde başka bir partiden aday adayı olup, aday gösterilmeyen, iyi partinin kapısından bir gün olsun içeri girmeyen Mehmet Keleş, koskoca teşkilatta bir aday bulamayan, kendisi de aday olmaya cesaret edemeyen, İl Başkanının önerisi ile,  İyi Parti Düzce Belediye Başkan adayı olsada, ne İyi Partiye ne de Düzce ye bir hayrı olmaz

Dostlar ne söylemiştik daha önce. İnsanlar yapılan iyi işleride, kötü işleride asla unutmaz. Bu nedenle süreç içerisinde Mehmet Keleş’in görev süresi ile ilgili daha çooooook söyleyecek sözümüz olacak.

Saygılarımla. 
Erdoğan Kefeli
Bağımsız Belediye Mec.Üyesi
Meral Akşener İYİ Parti Buğra Kavuncu Burak Akburak

İlerleyen süreçte Mehmet Keleş'in adaylık açıklaması sebebiyle İyi Parti'de büyüyen gerginliğin ve ard arda gelen istifaların devam etmesi bekleniyor. 


Editör: E. Ceren Deviren

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Konuralp TV (www.duzcekonuralptv.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.