İYİ PARTİ’DEN BİR İSTİFA DAHA!

Eski İyi Parti Düzce eski Milletvekili aday adayı Talip Çabukoğlu İyi Parti'den istifa ettiğini duyurdu.

İYİ PARTİ’DEN BİR İSTİFA DAHA!
29.09.2023 - 16:55
Kaynak: Özel Haber

Yerel seçimlerin yaklaşması ile birlikte, partilerin adaylarını belirleme süreçleri ve parti içi anlaşmazlıklar bir süredir Düzce gündemini oldukça meşgul ediyor. Konuralp Tv, bu süreçte Düzce’de İyi Parti’nin aday olarak Mehmet Keleş’i çıkaracağı iddialarını gündeme getirmişti. Bu iddiaların tam da üzerine parti içerisinde ard arda gelen istifalar vatandaşın dikkatini çekerek bir takım soruların kafaları karıştırmasına sebep oldu.

“ İyi Parti Düzce İl Başkanı Yunus Özay Er, parti tabanına sahip çıkmıyor mu?”

Geçtiğimiz günlerde Erdoğan Kefeli’nin istifasının üzerine bir isrtifa daha geldi. Eski İYİ Parti Düzce Milletvekili aday adayı olan Talip Çabukoğlu, partiden istifa ettiğini sosyal medya hesabından yaptığı bir açıklama ile duyurdu.

Çabukoğlu, istifasını duyururken şu ifadelere yer verdi:

"Devletin bekası, milletimizin refahı, Düzce'nin milli birlik ve beraberliği, kardeşlik ve dostluk kavramlarının sözde değil, özde yaşatılabilmesine ışık olmak adına İYİ Parti üyeliğimden gördüğüm lüzum üzerine bugün itibariyle istifa ettim. Saygılarımla."

Talip Çabukoğlu'nun bu istifasının ardından, İYİ Parti içerisinde başka isimlerden de istifaların gelebileceği konuşuluyor. Partideki bu gelişmeler, siyasi arenada dikkatle takip edilmeye devam ediyor.


Editör: C. Deviren

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Konuralp TV (www.duzcekonuralptv.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.