TOPLU SÜNNET BAŞVURULARI BAŞLADI

Düzce Belediyesi Toplu Sünnet Şöleni için başvuru tarihi belli oldu. Aileler, 6-11 yaş aralığındaki çocukları için kimlikleri ile Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü’ne 23 Temmuz tarihine kadar başvuruda bulunabilecek.

TOPLU SÜNNET BAŞVURULARI BAŞLADI
12.07.2023 - 10:41
Kaynak: Haber Merkezi

Düzce Belediyesi geleneksel hale getirerek her yıl düzenlediği Toplu Sünnet Şöleni’nin bu yılki takvimini açıkladı. Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü bünyesinde düzenlenecek sünnet şöleni için isteğe bağlı olarak belediye sorumluluk alanında ikamet eden aileler kendi ve çocuklarının kimlik kartları ile Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü’ne 23 Temmuz tarihine kadar başvuruda bulunacak. Sünnet kıyafetleri, fotoğraf çekimleri, konvoy, eğlence ve ikramların Düzce Belediyesi tarafından karşılanacağı şölen için aileler, ayrıntılı bilgiyi 0380 523 01 58 ve 0380 524 96 06 numaralı hatları arayarak alabilecek, başvurular için ise şahsen Bahçeşehir Sosyal Yardım İşleri Hizmet Binası’nda ilgili ofisi ziyaret edecek. 6-11 yaş aralığındaki çocuklar için düzenlenecek organizasyonun etkinlik tarihi daha sonra açıklanacak.


Editör: A. Durmaz

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Konuralp TV (www.duzcekonuralptv.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.