‘’DEĞİŞİM’’ DİYEN SEMİH CEMŞİT DEĞİŞTİRİLECEK

Cumhuriyet Halk Partisinin 9 il başkanının katıldığı Kastamonu’da düzenlenen toplantıda CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun değişmesi yönünde açıklama yapıldı.

‘’DEĞİŞİM’’ DİYEN SEMİH CEMŞİT DEĞİŞTİRİLECEK
26.06.2023 - 13:23
Kaynak: Haber Merkezi

Düzce İl Başkanı Semih Cemşit’inde katıldığı toplantıda CHP Düzce Milletvekili Talih Özcan ise sonuna kadar CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun arkasında olduğunu söyledi.

Bu durum ise CHP İl Başkanı Semih Cemşit’in yakın zamanda görevden alınacağı yorumlarına neden oldu. Cumhuriyet Halk Partisinde 14 Mayıs ve 28 Mayıs seçimleri sonrasında sular durulmazken, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun değişmesini isteyen bir kesimle, kalmasını isteyen başka bir kesim karşı karşıya geliyor.

CHP Kastamonu İl Başkanlı Hikmet Erbilgin ev sahipliğinde , Düzce İl Başkanı Semih Cemşit, Sinop İl Başkanı İnan Savaş Yüksel, Bartın İl Başkanı Cemal Selim Karakaş, Karabük İl Başkanı Vedat Yaşar, Zonguldak İl Başkanı Murat Pulat, Bolu İl Başkanı Ersan Türkoğlu ,Çankırı İl Başkanı Galip Ağaoğlu ve Tokat İl Başkanı Murat Yazıcı'nın katılımıyla toplantı düzenlendi.

 İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu’nun da genel başkanlık için isminin geçtiği tartışmalarda CHP’nin 9 il başkanı Kastamonu’da düzenlenen toplantıda bir araya geldi. Kastamonu'da bir araya gelen CHP'nin 9 il başkanı, değişim çağrısında bulundu.

 Düzce İl Başkanı Cemşit’in yer aldığı toplantıda değişim mesajı verilirken, Milletvekili Talih Özcan ise sonuna kadar CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun arkasında olduğunu söyledi.  Milletvekili Talih Özcan’a karşı duran CHP İl Başkanı Semih Cemşit ve yönetiminin kısa sürede görevden alınacağı ve yeni il başkanı için arayış içinde olunduğu öğrenildi.


Editör: A. Durmaz

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Konuralp TV (www.duzcekonuralptv.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.