EDA ECE’DEN UTANDIRAN SÖZLER

Oyuncu Eda Ece'nin dizi projesinin sermaye sahiplerinin düzenlediği ödül töreninde depremzedelerle ilgili yaptığı konuşma tepki çekti. Düzce AK Parti Milletvekili Ayşe Keşir 'de konuya ilişkin bir tepki mesajı yayınladı.

EDA ECE’DEN UTANDIRAN SÖZLER
14.06.2023 - 15:46
Kaynak: Haber Merkezi

Yurt dışı sermayeli bir kanaldaki bir dizinin başrol oyuncusu olan Eda Ece ödül töreninde yaptığı konuşmada, "Deprem bölgesine yaptığımız her şeyi onlar başkaları yapıyor sandı, sandıktan onu anladık" ifadelerini kullandı. Bu davranışı oyuncuyu seven sevmeyen herkesin sinirlerini yükseltirken bu hadsizliğe Düzce milletvekili Ayşe Keşir cevap verdi.

Ece'nin depremzedelerle ilgili söyledikleri kısa sürede twitter gündeminde tepki toplarken bir diğer tepki ise AK Parti Milletvekili Ayşe Keşir'den geldi.
Keşir, twitter hesabından konuya ilişkin bir twiti alıntılayarak şu ifadeleri kullandı: "Eda Ece yardım adıyla ne gönderdiyse makbuzunu göndersin. Ben ona geri vereceğim. Verdiğinizi başa kakmanızdan biz utandık çünkü...''


Editör: A. Durmaz

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Konuralp TV (www.duzcekonuralptv.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.