ÖNER ŞEN İLE DÜZCE ULUSAL BASINDA!

Düzce, ulusal gazetelerde yine yerini alarak gündem olmaya devam ediyor. Bu sefer Sözcü Gazetesi eski Düzce Milletvekili Fevai Arslan’ın yeğeni Öner Şen’i gündeme aldı.

ÖNER ŞEN İLE DÜZCE ULUSAL BASINDA!
26.09.2023 - 16:46
Kaynak: Haber Merkezi

Öner Şen’in şahsi aracında milletvekili araç kartı kullandığı ortaya çıkmış ve kamu görevini usulsüz olarak üstlenmesi suçundan hakkında soruşturma açılmıştı.

Milletvekilleri parlamentoda seçildikten sonra Türkiye Büyük Millet Meclisi'ne kayıt yaptırırken, üç adet araç plakası alıyor ve bu araç plakaları trafik müdürlükleri tarafından milletvekili aracıdır denilerek tescil ediliyor. Bu araçlara trafikte geçiş üstünlüğü tanınıyor. Ayrıca plakasına trafik cezası kesilmesi durumunda ceza tutanağı meclise gönderildiği için ceza TBMM bütçesinden ödeniyor.

Daha öncesinde eski milletvekili Fevai Arslan’ın yeğeni Öner Şen’in kullandığı araçta milletvekili araç kartı yakalanmıştı.  Şen'in trafikte geçiş üstünlüğü vardı. Bugün Sözcü gazetesi konuyu tekrar gündeme alarak milletvekillerin usulsüzlüğünü yayınladı.


Editör: C. Deviren

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Konuralp TV (www.duzcekonuralptv.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.