Gümüşova OSB’de alt yapı çalışmaları sürüyor

Düzce Valisi Cevdet Atay, 360,6 hektar büyüklüğü sahip olan ve Düzce İl Özel İdaresi tarafından alt yapı çalışmaları devam eden Gümüşova Organize Sanayi Bölgesi’nde (OSB) incelemelerde bulundu.

 Gümüşova OSB’de alt yapı çalışmaları sürüyor
8.08.2023 - 12:54
Kaynak: Haber Merkezi

 Düzce’nin Gümüşova ilçesi sınırında bulunan ve 360,6 hektar büyüklüğündeki organize sanayi bölgesinde devam eden çalışmaları Vali Yardımcısı Haluk Çakmak, Gümüşova Kaymakamı Selçuk Yosunkaya, İGM Başkanı Fazlı Koç, İl Genel Sekreteri Hayri Şen ve kurum amirleri ile birlikte alt yapı çalışları hakkında bilgiler aldı.  

 360,6 hektar alana ulaşan Gümüşova Organize Bölgesinde 2019 yılında yapılan imar planları ile birlikte altyapı planları onaylandı ve altyapı çalışmalarına başlanmıştı. 

 Organize Sanayi Bölgesinde faaliyet gösteren firmalara; yağmur suyu, elektrik, içme suyu, kanalizasyon ve yol yapımı gibi çeşitli altyapı hatlarında; ayrıca dere ıslahı ve su arıtma tesisi gibi kurulumlar ile tam teşekküllü bir şekilde hizmet veriliyor. 


Editör: A. Durmaz

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Konuralp TV (www.duzcekonuralptv.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.