Park bahçeler, Düzce’yi ilmek ilmek işliyor

Düzce Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü, 130 personelden oluşan 11 ekip ile şehrin dört bir yanını güzelleştirmek için çalışmalarına devam ediyor.

 Park bahçeler, Düzce’yi ilmek ilmek işliyor
15.07.2023 - 11:56
Kaynak: Haber Merkezi

 Düzce Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü, hazırlanan günlük program dahilinde kentin her bölgesine eşit şekilde hizmet götürmeye ve Düzce’nin her alanının temiz, bakımlı, güzel görünmesi noktasındaki çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Ağaç dikiminden ot biçimine, parkların düzenlenmesinden yeni alanlar açılmasına kadar birçok işlemi 56 mahalle genelini kapsayacak şekilde sürdüren ve günlük yapılan program çerçevesinde 130 personelden oluşan 11 ekip ile Düzce’ye yayılan müdürlük, kenti baştan başa işliyor.

 Bu yönde hareket eden ekipler, Çamköy TOKİ konutları park alanında ağaç dikim işlemini sürdürürken, Akınlar Mahallesi parkı başta olmak üzere Öztürkler Kavşağı, Özdilek Kavşağı, Nezih Tütüncüoğlu Bulvarında çim ve ot biçme işlemlerine devam ediyor. Bahçeşehir bağlantı yolunda bulunan refüjlerde dip çapasının yanı sıra Bahçeşehir bölgesinde bulunan yeşil alanların ot biçme işlemlerini de sürdüren ekipler, belirli bölgelerde bulunan molozların kaldırılmasını da sağlıyor.


Editör: A. Durmaz

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Konuralp TV (www.duzcekonuralptv.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.