“ SPOR SAATİ” PROGRAMI İZLEYECİ İLE BULUŞTU.

KONURALP TV YENİ PROGRAMI İLE BEĞENİ ALDI.

“ SPOR SAATİ” PROGRAMI İZLEYECİ İLE BULUŞTU.
26.03.2024 - 12:40
Kaynak: Haber Merkezi

1 yıl gibi kısa bir süre içinde hızlı bir gelişim sağlayarak Düzce Medyasında önemli bir yere ulaşan Konuralp TV, program ve programcıları ile  izlenme oranın yüksekliği ile dikkat çekmeye devam ediyor. Konuralp TV, modern stüdyoları ile bir yeni  bir programı daha izleyicisi ile buluşturmanın  gururunu yaşadı  Düzce basının önemli ismi, duayen gazeteci  Harun Can Şerbetçi  ile Düzce’nin spor dünyasındaki önde gelen isimlerinden, Düzcespor’un Eski Genel Kaptanı, Evcek Atlı Spor Kulübü Başkanı Muharrem Özcifçi’nin birlikte sundukları” Spor Saati” programının ilk bölümü, Pazartesi akşamı saat:20.00’den itibaren Konuralp TV’de yayınlandı. Ana kumanda  da Ceren Deviren’in yönetimi ile Konuralp TV’nin Youtube ve Facebook sosyal medya kanalları ile yayınlanan” Spor Saati” programının ile bölümü, anlık izlenme ve tıklanma oranın  yoğun olmasıyla  dikkat çekti. İzleyiciden gelen mesajlar ve yorumlarda da  programın beğeni ile izlendiğinin açık göstergesi oldu.

  “DÜZCE CAM DÜZCESPOR’DA NELER OLDU, NELER OLMADI, NELER OLMALI.”

“ Spor Saati” programının ilk bölümünde, Harun Can Şerbetçi ve Muharrem Özçifçi, Düzcespor’un haftalardır başarısız sonuçlar alarak ,iç sahada ve deplasmanda mağlubiyetler alması nedeni ile 30 puanda kalarak 17. Sıraya gerilemesinin nedenlerini ve  bundan sonraki haftalarda  neler yapılması gerektiğini masaya yatırdılar.  Düzce Cam Düzcespor’un ikinci yarıda transferlerde yanlış tercih kullandığını vurguluyan, Düzcespor eski genel kaptanlarından Muharrem Özçifci , konuşmasında,”Bu konuda yönetimi ve teknik adam Çoşkun Demirbakanı TV programların da  ve bizzat kendilerine karşılıklı konuştuklarında uyardıklarını, ancak dikkate alınmadıklarını” ifade etti. Düzce Cam Düzcespor’un  Somaspor maçında  teknik adam Çoşkun Demirbakan’ın sahaya sürdüğü kadroyu oyun içinde adeta çorbaya çevirdiğini söyleyen Muharrem Özçifci,  “Takım sahada yürüyordu, neyin anlatayım bu maçın” dedi.  Düzce Cam Düzcespor’un ligde kalma olasılığı var.  10 puan alınması halinde bu takım ligde kalır.  Yapılması gereken, iyi bir planlama, futbolcuların alacakları varsa ödenmesi ve iyi bir kadro ile maçlara çıkılmasının şart, olduğunu vurgulayan Özçifçi, “Bizle de istişare yapsınlar, tecrübelerimizi ve bildiklerimizi yönetime anlatalım” şeklinde konuştu. 

  TUNÇ AYDINER’DEN YERİNDE TESPİTLER.

Bir çok konun dostça ve Düzce ve Düzcespor sevgisi ile masaya yatırıldığı programa mesajları ile katılan, Damla Gazetesi yazarı ve yorumcu Tunç Aydiner’de İstanbul’dan mesajları ile katkı verdiği, “Spor Saati” programında önemli tespitlerde bulundu. Aydıner ,mesajlarında şu görüşlerini ifade etti:” Programınız hayırlı olsun. Başarılar dillerim.  Çoşkun Demirbakan hocamız, 8’nci  maçında 5 stoper hattı ile sahaya çıkıyor. Orta sahada pas yapacak  futbolcular, kenarda oturuyor.  66.dakikada tekrar üçlüye dönüyor. 83. dakikadaki hamlesi ile de takımın ipini çekiyor. Ne olur istifa et hocam. Çoşkun hocamız daha önce şunu söylemiş. “Başarısızlığın esas sebebi yönetimlerin yanlış tercihidir.” Bence de doğru söylemiş.Çoşkun hocanın yerine, daha doğru isim getirilseydi, şimdi düşme potasında olmazdık.”

    8 MART’TA İKİNCİ BÖLÜMLE SİZLERLE OLACAĞIZ.

Konuralp TV’nin,  yayın hayatına koyduğu, Harun Can Şerbetçi ve Muharrem Özçifçi’nin sunduğu “Spor Saati” programın ikinci bölümü, yerel seçimler nedeniyle ileri bir tarihe alınan ligler nedeniyle 8 Mart Pazartesi günü, yine saat:20:00’de izleyicisi ile buluşacak.


Editör: N. Şen

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Konuralp TV (www.duzcekonuralptv.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.