DÜZCE’Lİ İŞ ADAMINDAN DÜZCESPOR’A TRANSFER JESTİ

Düzce'li siyasetçi ve iş insanı Cüneyt Yılmaz, Düzcespor'a olan desteğiyle takdir topluyor. Başakşehir Belediyesi Meclis Başkanı ve İBB Meclis Üyesi olan Yılmaz, Almanya'nın Marl-Hüls Alt yapısında yetişen genç futbolcu Oğuzhan Aydoğan'ın Düzcespor'a transfer sürecini yöneterek önemli bir jeste imza attı.

DÜZCE’Lİ İŞ ADAMINDAN DÜZCESPOR’A TRANSFER JESTİ
14.08.2023 - 13:06
Kaynak: Haber Merkezi

Genç futbolcu Oğuzhan Aydoğan, Almanya'nın Schalke 04 Alt yapısına transfer olduktan sonra, B. Dortmund U19'a transfer oldu. Daha sonra Beşiktaş U21'de sergilediği başarılı performansla tekrar Almanya'ya giderek Karlsruhe'ye döndü. Ardından futbolculuk kariyerine Almanya'nın Alem. Aachen, Ankaraspor ve Menemenspor gibi kulüplerinde devam etti. Son olarak, tecrübelerini artırdığı bu süreçlerin ardından Düzcespor'a transfer oldu.

Bu transfer sürecinin tamamını Cüneyt Yılmaz yöneterek, Düzcespor'a bonservis bedelini ödettirmeden sonuçlandırdı. Yılmaz'ın Düzcespor'a sağladığı bu büyük destek, hem kulübün hem de Düzce'nin spor camiasında olumlu bir yankı uyandırdı. Düzcespor'a olan katkıları ve spora olan desteği nedeniyle Cüneyt Yılmaz, Düzceliler tarafından her dönem takdirle karşılanıyor.


Editör: A. Durmaz

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Konuralp TV (www.duzcekonuralptv.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.