ÖZCAN DAĞISTANLI DÜZCELİLERE SESLENDİ

Özcan Dağıstanlı'dan teşekkür mesajı

ÖZCAN DAĞISTANLI DÜZCELİLERE SESLENDİ
2.04.2024 - 10:22
Kaynak: Haber Merkezi

Değerli Düzceliler…

31 Mart 2024 yerel seçim sürecinin sonuna geldik. Bu süreçte tüm örgütümüzü 31 Mart seçimlerine değişim yaparak girmemizi sağlayan, başta genel başkanımız Özgür Özel olmak üzere emeği geçen yol arkadaşlarımıza, bu başarıda en büyük mücadeleyi veren il başkanları ve örgütlerimize çok teşekkür ediyoruz.

Cumhuriyet Halk Partisini birinci parti yapan, Türkiye haritasını adeta kıpkırmızı yapan tüm halkımıza da şükranlarımızı sunuyoruz.

31 Mart mahalli seçimlerinde partimize oy veren CHP davasına inanmış tüm yoldaşlarıma, aday olan veya adaylaşamayan arkadaşlarıma partimize vermiş oldukları katkılardan dolayı teşekkür ediyoruz.

Seçim sürecinde tüm ilçe ve beldelerimizde gece gündüz, yağmur çamur demeden Sahada çalışan ve seçimler için maddi manevi emek veren tüm örgüt emekçilerimiz ile ziyaretlerimiz Esnasında gittiğimiz bütün yerlerde bizleri sevgi ve saygıyla kucaklayan tüm Düzceli hemşehrilerimize çok teşekkür ediyoruz.

Ayrıca Akçakoca ilçe başkanı Tuğrul Abanoz’a, yönetimine, belediye başkanımız Fikret Albayrak’a, Düzce merkez ve Akçakocada seçilen belediye meclis üyelerimize, il genel meclis üyesi seçilen Burhan Ustabaş’ı tebrik ediyor ve başarılar diliyoruz.

Yıllardır CHP Düzcede belediye kazanamaz, meclis üyesi bile çıkaramaz diyerek başka partilerin altında seçime sokulma alışkanlığından kurtarmamız gerekiyordu. Bunu başardığımız için mutluyuz. 

Bundan sonraki hedefimiz önümüzde ki ilk seçimde iktidar olup Düzceden iki milletvekili çıkarmaktır. Bunu yapacak güç CHP içindeki davaya inanmış partililerimizdir.

Tüm Düzceli hemşerilerimize sevgilerimizi saygılarımızı sunuyor, ekonomik krizlerin son bulduğu, adaletin tecelli ettiği, aydınlık ve huzurlu günlerde buluşmak dileği ile.

Özcan Dağıstanlı
CHP Düzce İl Başkanı


Editör: N. Şen

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Konuralp TV (www.duzcekonuralptv.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Gündem, Siyaset, Spor, Düzce