KARACA MAHALLESİ’NE ‘ KADIN ELİ ’ DEĞECEK

Emine Kaya, mahallesine hizmet etmek ve mahallenin sorunlarına çözüm bulmak amacıyla Karaca Mahallesi muhtarlığına adaylığını koyduğunu açıkladı. Mahalleye kadın eli değmesi gerektiğini söyleyen Emine Kaya, Karaca Mahallesi'ne olan bağlılığı ve vizyonu ile dikkat çekiyor.

KARACA MAHALLESİ’NE  ‘ KADIN ELİ ’ DEĞECEK
26.09.2023 - 14:20
Kaynak: Haber Merkezi

EMİNE KAYA KİMDİR ? 


1972 yılında Düzce Karaca Mahallesinde doğdum.Karaca Mahallesi 100.Yıl İlköğretim Okulunda okudum. Orta ve lise öğrenimimi Açık Öğretimde tamamladım.Evli ve 2 kız çocuğu annesiyim. Düzce Belediyesi ve ilgili kurum kuruluşlarla yapacağım koordineli çalışmalarla mahallemizin gelişmesine ve eksikliklerinin giderilmesine ciddi katkılar sağlayacağıma inanıyorum. 50 yıldır doğup büyüdüğüm ve yaşadığım mahallemin sorunlarını çok iyi biliyorum. İhtiyaç sahibi insanlarımızın tespitini yaparak gerek gıda gerek yakacak yardımı almalarında yardımcı olacağım. Düzceli iş insanları ile görüşerek işe ihtiyacı olan kardeşlerimin iş sahibi olmalarına katkı sağlayacağım. Tüm bu sebeplerden dolayı mahallemize bir kadın eli değmesi gerektiğine inanıyorum. 


MUHTARLIK EK İŞİM DEĞİL TEK İŞİM OLACAKTIR. 


Saygılarımla. 
Karaca Mahallesi Muhtar Adayı Emine KAYA


Editör: C. Deviren

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Konuralp TV (www.duzcekonuralptv.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.