BU KAMBURLARDAN NE ZAMAN KURTULACAĞIZ

Konuralp TV ihbar hattına düşen bir iddiaya göre Faruk Özlü ’nün eski danışmanlarından olan Ufuk Yılmaz’ın hiçbir görevi olmadığı halde Düzce Belediyesi iştiraklerinden BELKA Aş. üzerinden huzur hakkı adı altında her ay maaş aldığı öğrenildi.

BU KAMBURLARDAN NE ZAMAN KURTULACAĞIZ
16.08.2023 - 14:50
Kaynak: 6

İddiaya göre Düzce Belediye iştiraklerinden BELKA Aş. üzerinden huzur hakkı adı altında her ay maaş alan Faruk Özlü ’nün eski danışmanı Ufuk Yılmaz Düzce gündeminde şok etkisi yarattı.

Konuralp TV ihbar hattına düşen iddia üzerine gelen tepkiler bu durumda hiçbir görevi olmadan boş yere maaş alan kaç kişi daha var sorusunu sordurdu. Türk ekonomik buhranının yoğun şekilde arttığı son zamanlarda tasarruf planlamaları gündemi meşgul ederken, Düzce’nin gündeminde şok  etkisi yaratan bu olayda Düzce halkı açıklama bekliyor.

Soruyoruz, Düzce Belediyesinde Ufuk Yılmaz ve Oğuzhan Küçük gibi Belediyenin sırtından geçinen Belediyeye kambur olan kaç kişi var ve bunlar kimlerin yakını? Eğer bu kamburlar varsa Düzce Belediyesinin bu kamburlardan bir an önce kurtulması gerek.


Editör: A. Durmaz

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Konuralp TV (www.duzcekonuralptv.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.