ÜZEYİR YİĞİT VE YUNUS ÖZAY ER TARTIŞMASI DÜZCE’YE ZARAR VERİYOR

Düzce Belediye Başkanı Faruk Özlü ’nün danışmanı Üzeyir Yiğit ve İyi parti Düzce il başkanı Yunus Özay Er bir süredir kaleme aldıkları köşe yazılarında birbirlerini eleştirmeleri Düzce gündemini boş yere meşgul ederken, iki siyasi yöneticinin böyle bir üslup ile paylaşım yapması Düzce halkının tepkine yol açtı.

ÜZEYİR YİĞİT VE YUNUS ÖZAY ER TARTIŞMASI DÜZCE’YE ZARAR VERİYOR
7.08.2023 - 12:34
Kaynak: Özel Haber

Bir süredir kaleme aldıkları köşe yazılarında birbirlerini eleştiren Düzce Belediye Başkanı Faruk Özlü ‘nün danışmanı sendikacı ve Mazlumder üyesi Üzeyir Yiğit ve İyi parti Düzce il başkanı Yunus Özay Er, sert ve sokak ağzı tarzında birbirlerini eleştiren yazılarla Düzce gündeminde taraflı tarafsız birçok okuyucun yakın takibine girerken, kullandıkları üslup birçok eleştiriye yol açtı. Yiğit ve Er arasına ki bu sert çekişme birçok okuyucu tarafında Düzce’ye zarar veriyor diye yorumlanırken, iki siyasi yöneticinin paylaşımları hiçbir soruna deva olamadan Düzce gündemini boş yere meşgul etmeye devam ediyor.


Editör: A. Durmaz

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Konuralp TV (www.duzcekonuralptv.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.