DÜZCE GÜNLERİ FESTİVALİ’NİN BÜTÇESİ DÜZCESPOR’A HARCANMALI

Düzcespor yönetiminin istifası sonrası sahipsiz kalan Düzcespor’a ne bir Düzceli iş insanı ne Düzce Belediyesi sahip çıktı. Sahipsiz ve bütçesiz kalan Düzcespor kayyum ile yönetilme aşamasına geldi, peki durum bu kadar kötüyken Dünya Düzce Günleri Festivali için harcanan bütçe doğru mu? Düzcespor geleceği için hiçbir şey yapılmıyorken Düzce Günleri Festivali için milyonlarca lira harcanacak olması Düzcelilerin ve Düzcespor camiasının tepkisini çekti.

DÜZCE GÜNLERİ FESTİVALİ’NİN BÜTÇESİ DÜZCESPOR’A HARCANMALI
20.07.2023 - 11:15
Kaynak: Özel Haber

Düzcespor yapılan kongre sonrası yönetimin sahipsiz kalmasıyla geçici olarak Divan Kurulu tarafından yönetilecek. Divan Kurulu Vali Belediye Başkanı Düzce ileri Gelenleriyle görüşecek, bu görüşlerden bir sonuç çıkmaması sonucunda yasa gereği Düzcespor ’un evrakları mahkemeye verilecek. Mahkeme Düzcespor  için mahkeme heyeti oluşturacak ve Kayyum heyeti Düzcespor’u yönetecek.

Düzcespor yönetimini istifası sonrası Düzce’nin gururu Düzcesporun sahipsiz kalmış şekilde kayyum kararını bekliyorken,  festival kapsamında ki sanatçılara milyonlarca lira harcamak ne kadar doğru? Bu bütçenin Düzcespor için kullanılması bir kulübün geleceğini kurtarmakla kalamayıp ileriki dönemler içinde büyük bir yatırım niteliği taşıyıp Düzcespor’ un başarısı için büyük rol oynayabilirdi. Sadece sekiz gün düzenlenecek olan Düzce Günleri Festivali bu kısa süre içinde milyonlarca TL’nin israfına yol açarken Düzcespor gündemi gibi hiçbir önemli konuya hiçbir katkıda bulunamıyor.


Editör: A. Durmaz

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Konuralp TV (www.duzcekonuralptv.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.