TÜRKİYE ‘’MUTLU ‘’ OLACAK…

Türkiye Değişim Partisi (TDP) eski Genel Sekreteri, Teoman Mutlu önderliğinde Yerli ve Milli Parti ismiyle Türkiye siyasetinin 128. Partisi kuruldu.

TÜRKİYE ‘’MUTLU ‘’ OLACAK…
11.07.2023 - 14:21
Kaynak: Özel Haber

Genel Başkanlığını Malatyalı siyasetçi Teoman Mutlu’nun yapacağı Yerli ve Milli Parti, Türkiye siyaset arenasının 128. Partisi olarak kuruldu. Genç siyasetçi Teoman Mutlu’nun yöneteceği Yerli ve Milli Parti, önümüzde ki seçim dönemine çok iddialı şekilde girmeyi hedefliyor. Partinin kurucular kurulunda ise siyasetçi Uğur Aksöz, Sabri Erbakan, akademisyenler ve emekli generaller bulunuyor. 

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın yaşı gereği aktif siyasi kariyerinde sona geliyor oluşu, Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçtaroğlu’nun ise başarısız bir siyasi kariyere sahip oluşu Yerli ve Milli Parti Genel Başkanı Teoman Mutlu’nun önümüzde ki seçimlerde kilit adaylardan oluşunun önünü açıyor.

Türkiye siyasetinin 128. Partisi Yerli ve Milli Parti yeni bir vizyon yeni bir hedef doğrultusuna daha şimdiden hedef ve planlamalarıyla Türkiye seçmenin dikkatini çekmeyi başarmış durumda, Genç siyasetçi Teoman Mutlu’nun yöneteceği Yerli ve Milli Parti, Türkiye ‘’mutlu’’ olacak mottosuyla çalışmalarına başaldı.


Editör: A. Durmaz

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Konuralp TV (www.duzcekonuralptv.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.