HASTANE OTOPARKI ALKOL İÇENLERİN YENİ GÖZDE MEKANI HALİNE GELDİ!

Üniversite Hastanesi'nin otoparkı, alkolikler tarafından mesken tutuldu. Bölgedeki vatandaşlarımız, sarhoşların akşam saatlerinde hastane otoparkını işgal etmeleri konusunda duydukları endişelerden ve civarda sağa sola atılmış halde bulunan alkol şişelerinin yarattığı kirlilikten kaynaklı isyan ettiler. Seslerini Konuralp Tv Whatsapp İhbar Hattı aracılığıyla yetkililere duyurmak isteyen vatandaşlar tarafından paylaşılan görüntüler iç acıtan türden...

25.09.2023 - 14:22
Kaynak: Özel Haber

Düzce Konuralp bölgesinde bulunan Düzce Üniversite Hastanesi'nin otoparkı, alkol içenlerin yeni gözde mekanı haline geldi. Bölge sakinlerini ve hastanenin sağlık hizmetlerinden faydalanmak isteyen vatandaşların güvenliğini tehdit eden alkol sorunu endişelerin her geçen gün artmasına sebep oluyor.

WhatsApp ihbar hattımıza gönderilen bir video, alkol şişelerinin hastanenin otoparkını doldurduğunu gözler önüne serdi. Bölgede bulunan vatandaşların şikayetleri üzerine edindiğimiz bilgilere göre, alkol içenlerin bu alanı mesken tuttuklarına ve birkaç sarhoşun bazı vatandaşları rahatsız ettiklerine dair iddialar da gazetemize ulaştı. Özellikle akşam vakitlerinde hastaneye gelen bazı vatandaşların, alkol tüketenlerle karşılaşmaktan kaynaklı güvenlikleri açısından duydukları tedirginliği daha öncesinde hastane çalışanlarına bildirdikleri gelen bilgilerimiz arasında. 

Durumdan rahatsız olan ve ihbar hattımıza görüntüleri gönderen vatandaşlar da güvenlikleri açısından endişe  duyduklarını ve yetkililerden bu soruna çözüm bulmalarını talep ettiklerini özellikle ifade ettiler.

Ayrıca otoparkta bulunan alkol şişelerinin çevre ve görüntü kirliliği açısından da oldukça rahatsız edici bi görüntü yarattığını söyleyen vatandaşlar, durumun ciddiyetini anlatabilmek adına bölgenin görüntülerini kayıt altına aldılar. Yetkililerin bu konuyla ilgilenerek, ilgili bölgeye çevrenin temizliğinin ve düzeninin sağlanması için bir ekip yönlendirmesi talebinde bulunduklarını ve gazetemiz aracılığıyla da seslerini yetkililere duyurmayı hedeflediklerini de ayrıca belirttiler. 

Beçi Üniversite Hastanesi yönetimi ve konuyla ilgilenen gerekli birimler, bu sorunu ciddi bir şekilde ele almalı ve hastane otoparkında güvenliği sağlamak adına gerekli tedbirleri almalıdır. Vatandaşlarımızın güvenliği, sağlığı ve huzuru her şeyden önce gelmeli ve konu hakkındaki şikayetlere karşı duyarlı olunması gerekmektedir.

Sorunun çözümü ile ilgili yetkililerden gelecek olan adımların, yaşanan mağduriyetin giderilmesi konusunda etkili olup olmayacağı vatandaşlar tarafından merak konusu olurken, Beçi Üniversite Hastanesi otoparkının tekrardan vatandaşların huzurlu bir şekilde kullanabilecekleri hale getirilmesi ve güvenliklerinin sağlanması açısından konuya bir an önce müdahale edilmesi bekleniyor.

Mağdur olan vatandaşlarımızın daha temiz bir çevrede , daha güvenli ve daha huzurlu bir şekilde sağlık hizmetlerinden faydalanmaları adına yetkililerin en kısa zamanda bölgeye müdahale ederek gerekli tedbirleri alacakları konusunda inancımız tamdır.


Editör: C. Deviren
Youtube kanalımıza abone olarak yeni
videolarımızdan ilk siz haberdar olun.
Youtube Adresimiz

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Konuralp TV (www.duzcekonuralptv.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.