GEZ-GÖR DÜZCE TUR OTOBÜSÜ HAZIR

Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü'nün ili keşfedelim sloganıyla başlattığı çalışmalar "Gez-Gör Düzce" tur otobüsü yola çıkıyor. Şehrin turizmine değer katmak amacıyla hazırlanan gezi otobüsü Kurban Bayramından sonra ring seferlerine başlayacak.

GEZ-GÖR DÜZCE TUR OTOBÜSÜ HAZIR
20.06.2023 - 13:45
Kaynak: Haber Merkezi

Başkan Faruk Özlü'nün talimatıyla bölgemizin tarihi ve turistik alanlarının tanıtımı için Destek Hizmetleri Müdürlüğü tarafından hazırlanan "Gez-Gör Düzce" tur otobüsü ring seferleri için gün sayıyor. Destek Hizmetleri Müdürlüğü tarafından hazırlanan, üstü ve her iki yanı açılabilen tur aracı ile Düzce'nin tarihi bölgeleri, doğal güzellikleri, turizm noktalarına ulaşım sağlıklı şekilde sağlanacak. 

 Kurban Bayramının ardından başlatılacak ve Düzce Belediyesi iştirak şirketi BELTUR tarafından oluşturulacak gezi rotasıyla bölgemizin tarihi ve doğal güzellikleri yurt içi ve yurt dışından Düzce’ye gelecek olan misafirlere tanıtılmış olacak. 


Editör: A. Durmaz

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Konuralp TV (www.duzcekonuralptv.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.