DÜZCE BAĞIMSIZ PARTİSİ'NDEN PANKARTA TEPKİ

Bağımsız Türkiye Partisi Düzce Sorumlu Müfettişi İlyas Güneştekin Düzce’de siyasi çalışmaları yakından takip ederek Düzce Belediye Başkan Adayı Mahmut Ataseven’e destek vermektedir.

26.03.2024 - 15:54
Kaynak: Haber Merkezi

Bağımsız Türkiye Partisi adayı Mahmut Ataseven ile birlikte esnaf ve mahalle gezileri yaparak vatandaşlardan destek istediler.

Ataseven gazetemize şu açıklamalarda bulundu, ‘’Bağımsız Türkiye Partisi olarak adaylığımızı geç açıkladık, ama olsun biz Düzce’de esnaflık yapmış birisi olarak kendimizi fazla tanıtmaya gerek yok, partimiz bize bu görevi verdi bizde elimizden ne geliyorsa yapacağız, sağolsun Düzceli vatandaşlarımızdan gittiğimiz her yerde bize ilgi gösteriyorlar, bizlerde vatandaşlara yeni projelerimizi anlatmaya çalışarak destek vermelerini istiyoruz. Ayrıca Düzce Yeniden Refah Partisi siyasi olarak centilmenliği bozmuştur, anıt parka astığımız pankartları sökerek kendi pankartları asması bizleri üzmüştür, böyle siyaset yapılmaz diyerek tepkisini dile getirdi.’’

Bağımsız Türkiye Partisi Müfettişi olarak Düzce’ye gelen İlyas Güneştekin şu açıklamalarda bulundu ‘’Ben siyasette böyle bir olayla karşılaşmadım, severek izlediğimiz Davut Güloğlu’nun partisinden gelmesi bizi ayrıca üzdü, buradan Davut Güloğluna sesleniyorum. Ben öyle zannediyorum, afiş indirmesinden haberi bile yoktur, aramızda centilmence yapılan yarışa müdahale etmesini istiyorum. Kullandıkları sloganla yaptıkları afiş indirme olayı birbirine


Editör: N. Şen
Youtube kanalımıza abone olarak yeni
videolarımızdan ilk siz haberdar olun.
Youtube Adresimiz

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Konuralp TV (www.duzcekonuralptv.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.