MÜCAHİT ÖZCAN'DAN "MEHMET KELEŞ'İN İŞİ ZOR"

Mücahit Özcanın kaleme aldığı yeni köşe yazısı "Mehmet Keleş'in İşi Zor" başlıklı yeni köşe yazısı yayınlandı.

MÜCAHİT ÖZCAN'DAN "MEHMET KELEŞ'İN İŞİ ZOR"
25.10.2023 - 11:50
Kaynak: Özel Haber

2019 yerel seçimlerinde İyi Parti’den Düzce Belediyesi başkan adayı olarak seçimlere katılan Ömer Küçük’ün, 31 Mart 2024 seçimlerinde tercihini Dr. Faruk Özlü’den yana kullanacağı kaydedildi.

2019 yerel seçimlerinde Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü’nün rakibi olarak İyi Parti-CHP ortak adayı olan Ömer Küçük, yüzde 27.90 oy almıştı. Bu kez 31 Mart yerel seçimlerinde tercihini Dr. Faruk Özlü’den yana kullanacağı kaydedildi. Ömer Küçük’ün böyle bir kararı neden aldığı ise ilerleyen günlerde netlik kazanacak. Durum böyleyken; Dr. Faruk Özlü’nün 2024 yerel seçimlerinde adaylığını koyduğu takdirde, Mehmet Keleş’in önceki seçimlere göre çok daha az oy alacağı görülüyor.

İyi Parti’de Mehmet Keleş’in adaylığının açıklanmasından sonra istifaların gelmesi ile birlikte İyi Parti’nin kan kaybetmesi ve Mehmet Keleş’in diğer seçimlere göre daha az oy alması beklenirken, vatandaşlar tarafından da fazla takdir görmeyen Keleş’in bu seçimlerde işinin daha zor olduğu görünüyor. CHP’den aday olması beklenen Rıdvan Bilgin’in de fazla şansı olmaması Dr. Faruk Özlü’nün şansının daha çok olduğunu gösteriyor. Bu seçimler Akparti için daha rahat geçecek gibi görünüyor.


Editör: E. Ceren Deviren

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Konuralp TV (www.duzcekonuralptv.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.