KELEŞ İÇİN KRİTİK GÜN!

KELEŞ İÇİN KRİTİK GÜN!
16.10.2023 - 09:56
Kaynak: https://www.gunaydinduzce.com/

Yerel seçim hareketliliğinin başladığı bu günlerde, partilerde aday isimleri de gündeme gelmeye başladı. Her parti kendi adayını belirlemek için kolları sıvadı. Düzce Belediyesi eski Başkanı Mehmet Keleş de siyasetin ısınmasıyla birlikte gündemdeki yerini aldı.

AK Parti’den 2 dönem belediye başkanlığı yapan, genel seçimlerde de MHP’den milletvekili aday adayı olan Mehmet Keleş, bu kez şansını İYİ Parti’de deneyecek.

İsmi İyi Parti ile anılan Keleş için 19 Ekim çok önemli bir tarih. İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener teşkilat ziyaretleri kapsamında 19 Ekim Perşembe günü Düzce İl Teşkilatını ziyaret edecek.

Mehmet Keleş’in aday Adaylık başvurusunda bulunduğu İyi Parti’den aday yapılıp yapılmayacağı 19 Ekim tarihinde netleşecek. Akşener Düzce ziyaretinde Keleş’i aday olarak açıklarsa, İyi Parti 2024 Yerel Seçimlerine Keleş’le birlikte girecek. Akşener rutin ziyaretini gerçekleştirip geri dönerse Keleş muhtemelen aday gösterilmeyecek.

KAYNAK: Günaydın Düzce

 


Editör: E. Ceren Deviren

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Konuralp TV (www.duzcekonuralptv.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.