VATADAŞTAN KOLOĞLU'NA SİTEM! "BÖLGENİN TEK PROBLEMİ ASFALT MI?"

Seçimler yaklaşırken vatandaşlar Cumayeri'nde yaşadıkları mağduriyeti Konuralp Tv'ye anlattı. Cumayeri sakinleri, bölgede yaşadıkları sorunların çözülmemesinden şikayet etti.

VATADAŞTAN KOLOĞLU'NA SİTEM! "BÖLGENİN TEK PROBLEMİ ASFALT MI?"
4.10.2023 - 10:42
Kaynak: Özel Haber

Cumayeri Belediye Başkanı Mustafa Koloğlu, yaklaşan seçimlerle birlikte Cumayeri ilçesindeki çalışmalarını hızlandırdı. Cumayeri'nde, eski yolların asfaltlanması ve yarım kalan projelerin tamamlanması gibi pek çok alanda yoğun bir çalışma sürdürülüyor.

Seçimler yaklaşırken vatandaşlar da talep ve sitemlerini dile getirmeye başladı. Bu süreçte bölge sakinleri, WhatsApp ihbar hattımızı kullanarak Cumayeri Belediye Başkanı Mustafa Koloğlu'nun çalışmalarını, oy aldığı bölgelere odakladığını söyleyerek Koloğlu'na sitemlerini dile getirdiler. Bazı vatandaşlar, Özbek Mahallesi'nin çevresinin çalılık ve kirli olduğuna dikkat çekerek, Orta Mahalle'deki Yusuf Apartman önündeki asfaltın bir yıl boyunca tamamlanamadığına değindi. Ayrıca, Çevik Mahallesi sakinleri, Koloğlu'na Hafız Ahmet Caddesi'ndeki bozuk yol nedeniyle yaz boyunca toz ve duman içinde kaldıklarını ve bu duruma müdahale edilmesi gerektiğini ifade ettiler.

Vatandaşların şikayet ettiği bir diğer problem ise bölgedeki su sorunu. Cumayeri'nde bulunan su şebekelerinin eskimesinden kaynaklı bölgenin dört bir yanında sürekli arızalar yaşandığını vurgulayan vatandaşlar, Koloğlu'nun asfalt çalışmalarından vazgeçip su şebekesine odaklanması gerektiğini, bölgede yaşanan ve vatandaşı mağdur eden esas problemlerin göz ardı edildiğini iddia ettiler. Su arızalarının Cumayeri'de öncelikli bir sorun olduğuna dikkat çektiler ve bu konuda çözüm beklediklerini ifade ettiler.


Editör: C. Deviren

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Konuralp TV (www.duzcekonuralptv.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.