ELMAS KÖMÜRLEŞİYOR MU?

Düzce’nin turizm kenti Parlayan kent Akçakoca son zamanlarda kalabalık plajlarıyla değil kirli plajlarıyla dikkat çekiyor.

ELMAS KÖMÜRLEŞİYOR MU?
3.07.2023 - 12:17
Kaynak: Haber Merkezi

Türkiye ve Düzce için önemli bir değere sahip olan denizi plajı doğal yapısı ile gezginlerin her zaman rotasında olan Akçakoca son günlerde kirli plajları ile gündem oldu. Bu manzara turizme balta vuruyor, Akçakoca Belediyesinin bu çöp manzarası karşında ilgisizliği yerli ve yabancı turistlerin tepkisini çekerken, yerel halk ise Başkan Okan Yanmaz’ın katamaranda köpüklü eğlencelerle eğlenip  sorunlar karşısında çözüm üretmemesine tepki gösterdi.

 

Parlayan kent Akçakoca, Düzce için önemli bir değere sahip olsada artık Elmas parıltısın Kömürleşmeye başlıyor oluşuda bir turizm yaralanmasının sinyallerini vermeye başladığını gösteriyor.

Düzce il turizm müdürlüğünün, Akçakoca Kaymakamlığının ve Akçakoca Belediyesinin ilgisizliğinden şikayet eden halk, insanların çöp yığınları arasında denize girmesine göz yuman ve hem yerli hem yabancı turistler için kötü bir manzaraya neden olan bu görüntünün düzeltilmesi için gerekenin yapılmasını bekliyor.


Editör: A. Durmaz

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Konuralp TV (www.duzcekonuralptv.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.