KADİR PANDUL CHP’DEN ADAY ADAYI OLDUĞUNU AÇIKLADI

2024 yerel seçimlerinde CHP'den Akçakoca Belediye Başkanlığı için aday adayı olacağını artık gizlemeyen Kadir Pandul Akçakoca'yı yeniden imar edeceğini ve belediyenin borçlarını iki yıl içinde tamamen kapatacağını söyledi.

KADİR PANDUL CHP’DEN ADAY ADAYI OLDUĞUNU AÇIKLADI
21.06.2023 - 09:23
Kaynak: Haber Merkezi

 

Kendisine özgü müteahhitlik sistemiyle yaklaşık 5 Bin orta ve dar gelirli aileyi ev sahibi yaptığını söyleyen Pandul projelerini şöyle sıraladı:

1 - Belediyenin tek kuruşluk malını satmam mevcut arsaları kat karşılığı müteahhitte verir kasayı ağzına kadar parayla doldururum.

2- Sapak bölgesini kentsel dönüşüme açarak Ayazlı bölgesinde konut ve ticaret alanı kazandıracağım. Ayazlı mahallesi artık bir merkez olmayı hak ediyor.

3- Temsil bütçesiyle her ay ihtiyaç kadar dana kesip fakir fukaraya dağıtacağım.

4- Akçakocaspor'u hak ettiği yere getireceğim.

5- Şehiriçi trafiğine kalıcı çözüm getireceğim.

6- Merkeze yakın köyleri mahalle yapacağım, imara açacağım.

7- Yatay mimari önemli ancak çevreyolunun üst kısımlarında yeşili koruyarak yüksek kata izin vereceğim.

8- Akçakoca'da çocukların oyun alanı kalmadı. İlçemiz artık modern siteleri hak ediyor. Altyapıya önem vererek okul, spor, lokanta, AVM  ve ibadet yerleri olan sağlıklı siteler kurulmasının önünü açacağım.

9- TOKİ 'nin merkezde yapılacak projesini iptal ettirip deniz kenarına rekreasyon alanının yapılması için gereken gayreti göstereceğim.

10- Garibanın babası olacağım.

CHP'yi kendisine en yakın parti olarak gördüğünü söyleyen Abdulkadir Pandul "Gecekondu mahallesinden geliyorum. Hayatım boyunca her tür insanla muhatap oldum , çok acılar çektim, halden anlarım. Belediye başkanlığı koltuğuna oturursam halka yakın bir başkan olacağıma söz veriyorum " dedi.


Editör: A. Durmaz

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Konuralp TV (www.duzcekonuralptv.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.