NEDEN DAVET ETMEDİN?

Bu yaz güzel olacak mottosuyla düzenlenen Akçakoca Uluslarası Kültür, Turizm ve Fındık Festivali ünlü sanatçıların katılımıyla 3 gün sürdü,Turizm açısından çok önemli olan Akçakocayı tanıtan bu turizm etkinliğine Düzce turizm il müdürü İlknur Aynan katılmadı.

NEDEN DAVET ETMEDİN?
28.07.2023 - 12:35
Kaynak: Özel Haber

Akçakoca Uluslarası Kültür, Turizm ve Fındık Festivali bu yaz güzel olacak mottosuyla  21-23 Temmuz aralığında ünlü sanatçılarınverdiği konserle 3 gün boyunca Fedai Karabıyık Park’ında gerçekleşti, Düzce ili ve çevre illerdende halkın yoğun katılımıyla tamamlanan Festivalde Akçakoca Beldiye Başkanı Okan Yanmaz’ın Düzce turizm il müdürü İlknur Aynan’ı davet etmemesi Akçakoca ve Düzce için büyük önemi olan bu turizm tanıtım etkinliğine Akçakoca Beldeyisin ne kadar önem verdiğini sorgulatırken, Akçakoca Beldiye Başkanı Okan Yanmaz’ın bu iş bilmez davranışı Düzce turizm müdürlüğünü Akçakoca Beldeyisi tanımıyor mu sorusunu sordurdu?


Editör: A. Durmaz

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Konuralp TV (www.duzcekonuralptv.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.