MİLYONLARCA LİRA 8 GÜNDE BUHAR OLACAK

Son günlerde ülke gündeminde çok sık şekilde yapılan zamlar kötü yönetilen bütçeler gereksiz harcamalar ile ilgili birçok haber yapmıştık, peki gidişat bu kadar kötüyken Dünya Düzce Günleri Festivali yapılmalı mı? Her şeyin maliyeti halkın üstüne zam olarak binerken festival kapsamında ki sanatçılara milyonlarca lira harcamak ne kadar doğru bir politikadır?

MİLYONLARCA LİRA 8 GÜNDE BUHAR OLACAK
20.07.2023 - 10:23
Kaynak: Özel Haber
1

Düzce'nin plaka kodu olan 81 numarası referans alınarak, 8. ayın 1'i'ne denk gelen hafta Dünya Düzce Günleri olarak kutlanacağını hatırlatan Başkan Özlü,  8 gün boyunca kutlanacak olan "Dünya Düzce Günleri'nin etkinlik kapsamında Hüsnü Şenlendirici’den Niran Ünsal’a, Burak King’den Demet Akalın’a birçok ünlü isim yer alacak.

Her şeyin maliyeti halkın üstüne zam olarak binerken, enflasyon bu seviyelerde alım gücünü iyice güçsüzleştiriyorken ve son yaşanan Düzcespor yönetimini istifası sonrası Düzce’nin gururu Düzcesporun sahipsiz kalmış şekilde kayyum kararını bekliyorken,  festival kapsamında ki sanatçılara milyonlarca lira harcamak ne kadar doğru?

Milyonlarca lirayı bir haftada harcayabilen belediye yönetimi neden Düzce içi sorunlarda pasif kalmayı tercih ediyor? Halkın parasını bu kadar hızlı ve verimsiz harcayıp genel ülke sıkıntıları ve Düzce içi problemlerden bir haber ikincisi düzenlenmesi planlanan bu festivalin 8 gün içinde milyonlarca lirayı yutacak olup hiçbir soruna çere olamayacak oluşu Düzce halkı tarafından şimdiden tepki görmeye başladı.

 


Editör: A. Durmaz

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Konuralp TV (www.duzcekonuralptv.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar (1)

  • Vatandaş
    Vatandaş
    21.07.2023 09:29

    Birde satış stantları kurulacak geçen yıl olduğu gibi stantlar akp ye yakın yandaşlaramı verilecek yoksa bir kaç normal kişileremi verilecek zaten ot festivali adı altında konuralpte yapılan festival bir fiyaskoydu insanlar orada umduğunu bulamadı bu gençlik festivalinde başkanın bunu telafi etmesi lazım bence bir araştırın haber yapın stantların kime verileceğini akp lileremi normal kesimemi hadi bunu da haber yapın o zaman tam bir gazetecisiniz demektir