ÖGRENCİLER İSRAİL SALDIRILARINI PROTESTO ETTİ!

Düzce Üniversitesi İlahiyat Fakültesi öncülüğünde, öğrenci topluluklarından İnsan Hakları ve Hürriyetleri, Yeniler, Ahlak ve Maneviyat, TÜGVA, İlahiyat Farkındalık ve Milli Gençlik Topluluğu İsrail’in Filistin’deki saldırılarını kınamak ve toplumsal bilinç uyandırmak için Düzce Üniversitesi Konuralp Yerleşkesi’nde protesto yürüyüşü gerçekleştirdi.

ÖGRENCİLER İSRAİL SALDIRILARINI PROTESTO ETTİ!
23.10.2023 - 17:00
Kaynak: Haber Merkezi

Düzce Üniversitesi öğrencileri son günlerde Gazze’de yaşanan saldırıları kınayarak, yaptıkları dua ile yüce Allah’tan yardım, zafer ve kurtuluş diledi.

Protesto yürüyüşüne 65. Hükümet Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanı ve Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, Düzce Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Nedim Sözbir ve protokol üyeleri de katıldı. Dr. Faruk Özlü, dünyanın gözü önünde insanların katledildiğine işaret ederek bu saldırılara yüksek sesle karşı çıkan tek ülkenin Türkiye olduğuna dikkat çekti. Düzce Üniversitesi öğrencilerini hassasiyetleri için tebrik eden Dr. Faruk Özlü, bir an önce zulmün sona ermesi temennisinde bulundu.

Düzce Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Nedim Sözbir ise saldırıları kınayarak şehit olanlara Allah’tan rahmet, yaralılara acil şifalar dileyerek bir an önce bu saldırıların durması dileklerini iletti.


Editör: E. Ceren Deviren

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Konuralp TV (www.duzcekonuralptv.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.