Çalışanlar yaz şöleninde buluştu

Düzce’nin köklü firmalarından birisi olan Delta Alfa Çorap Fabrikası, 13. Yaz şölenini gerçekleştirdi. Şölende çeşitli aktivitelerin yanı sıra barbekü partisi de düzenlendi.

  Çalışanlar yaz şöleninde buluştu
8.08.2023 - 16:48
Kaynak: Haber Merkezi

Düzce’de istihdama en fazla katkı sağlayan firmalar arasında yer alan Delta Alfa Çorap Fabrikası, işçilerinin birlik ve beraberliğini güçlendirmek amacı ile yaz şenliği düzenlendi. 13. kez düzenlenen şenlikte işçiler birbirleri ile vakit geçirdi. Ailelerin de katıldığı etkinliklerde çocuklar için oyun alanları oluşturulurken, barbekü partisi de düzenlendi. 

 Delta Alfa Çorap ve Tekstil Fabrikası İnsan Kaynakları Uzmanı Merve Aktaş, “Delta Alfa olarak biz çalışan motivasyonuna çok fazla önem veriyoruz. Birlik ve beraberliğimizi güçlendirdiğine inanıyoruz. Bu yılda 13. yaz şölenimizi gerçekleştirdik. Çalışanlarımız ve birinci derecede ailelerinin katılımı ile çeşitli aktiviteler ve barbekü partisi gerçekleştirdik. İlgi çok yoğun. İşçilerimiz her zaman bizim yanımızda olup destek veriyorlar. Hem aileleri ile hem kendileri tüm etkinliklerimize büyük ilgi gösteriyorlar” ifadelerini kullandı.


Editör: A. Durmaz

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Konuralp TV (www.duzcekonuralptv.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.